Дорогий ремонт у Кривому Розі

18.02.2015, Комуналка
Друкувати

Запитання від читачів: " Ще минулого року звертався до управителя щодо ремонту покрівлі нашого будинку, - розповідає Микола Григорович з вул. Подбєльського, 43.

- Спочатку мені пообіцяли, що його зроблять у четвертому кварталі 2014-го, а оце вже кажуть, що не раніше першого півріччя 2015-го. Ось і міркуємо разом із сусідами - чи буде той ремонт узагалі, чи ні?"

Згідно з планами вашого управителя - ТОВ «Житлосервіс-КР», на поточний рік дійсно передбачено ремонт покрівлі у вашому будинку на площі 400 м кв. Навіть вартість робіт визначена у сумі 31200 грн. Коли ці витрати розкидати на всі 60 квартир вашої багатоповерхівки, то виходить, що по кожній з них додатково до плати за утримання будинку та прибудинкової території буде нараховано ще по півтисячі гривень. Багато це чи мало - визначатись тільки вам, але, не виключаємо, можна знайти ремонтників і дешевше. Адже це ваш будинок і лише ви як співвласники вирішуєте, хто і по якій саме ціні виконуватиме роботи по ремонту конструктивних елементів, чим, власне, і є ремонт покрівлі.

Едуард Білик, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах