Дорожні роботи під пильним контролем міської влади

04.08.2015, Економіка
Друкувати

Кривий Ріг – найдовше місто Європи, тому дорожнє питання особливо актуальне для городян.

Задля покращення життя криворіжців та створення ще більш зручних та безпечних умов проживання, в кожному районі міста продовжуються роботи з благоустрою – асфальтування внутрішьноквартальних доріг, контейнерних майданчиків, тротуару; ремонт асфальтного покриття та деформаційних швів; влаштування тротуарних блоків, колесовідбійного брусу, нижнього ти вирівнюючого шарів; фарбування опор контактної мережі; планування укосів щебенем; відновлення мереж зовнішнього освітлення; будівництво світлофорних об’єктів...

На фото: Ремонтні роботи по вулиці Чумацький шлях (від Алахівського мосту до мосту на НКГЗК)

Минулої суботи з питання проведення робіт із благоустрою відбулася виїзна нарада на чолі з заступником міського голови Григорієм Вербицьким. Він побував у семи районах на об’єктах, де тривають вищезазначені види ремонтів.

– Заплановані роботи проходять відповідно до графіка, – говорить Григорій Павлович. – Особливо хотілося б відзначити впорядкування території, що прилягає до місця проведення ремонту, – відбувається облаштування тротуарів, пішохідних переходів з новою розміткою. Об’єкти комплексно готуються до передачі в експлуатацію.

Перевірити стан проведення ремонтних робіт особисто приїхав народний депутат України Костянтин Павлов.

– Міст на Зарічному знаходиться вже на завершальній стадії капітального ремонту, – відзначає Костянтин Юрійович. – Роботи великого об’єму ведуться по вулиці Чумацький шлях в Інгулецькому районі, триває реконструкція дорожнього полотна по вулиці Сержанта Рзянкіна, що у Жовтневому районі. Ще ми поставили перед собою завдання комплексного облаштування мікрорайонів – внутрішньоквартальних доріг, контейнерних майданчиків, встановлення вуличного освітлення для того, щоб люди почували себе комфортно. Цього року на роботи виділено максимальний ресурс – близько 240 мільйонів гривень. Було б добре, якби нам допомогли ще й сприятлива погода, справна техніка та вчасно доставлені будівельні матеріали. Я впевнений, що цьогоріч заплановане завдання буде виконано. А ми контролюватимемо якість і терміни роботи, щоб усе було зроблено в найкоротший час.

Ольга Миза, "Червоний гірник".

Фото автора

 

0 коментарів

Останні записи в блогах