Дорожня розмітка - запорука дорожньої безпеки

20.11.2014, Комуналка
Друкувати

У країнах Євросоюзу капітально відремонтована або новостворена дорога не приймається до експлуатації, якщо на ній відсутня дорожня розмітка. Це обумовлено тим фактом, що на шляху з розміткою трапляється значно менше аварій, тобто вона є важливим чинником безпеки руху.

Наше місто чудово розуміє значущість дорожньої безпеки, а тому попри всі нинішні негаразди вишукує можливості задля зменшення ризиків для всіх учасників руху - як водіїв, так і пішоходів. Задля цього виконується максимум з нині можливого, зокрема, відновлюється дорожня розмітка, передовсім - «зебри» на пішохідних переходах. Саме за таким спостерігав минулого вівторка на вулиці Десантній, що у Жовтневому районі, де розміточна дільниця підприємства «Весташляхбуд» завершувала нанесення паралельних смуг на пішохідних переходах.

- Ми продовжуємо виконувати передбачені обсяги з розмітки міських доріг, - розповідає заступник директора підприємства Микола Горбенко. - Зокрема, й на вулиці Десантній, де маємо посилений рух транспорту, а поруч розташовано кілька навчальних закладів, чималенький ринок і немало висотних будинків житломасиву Зарічного.

Коли говорити загалом, то коштом міста нашим підприємством уже виконано розмітку на більш як тридцяти пішохідних переходах. Причому робимо акценти на місцях, поруч яких розташовано школи, дитячі садки чи інші навчальні заклади. Роботи продовжуємо й надалі, і виконуватимуться вони, доки дозволятимуть погодні умови. Для нанесення використовується спеціальна акрилова фарба з додаванням світловідбивальних елементів, які у вечірній і нічний час значно підвищують помітність переходу для водія, тим самим підвищуючи безпеку пішоходів.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

Фото автора

0 коментарів

Останні записи в блогах