Доступна медицина: Для жителів житлового масиву Інгулець вже незабаром запрацює нова, сучасна амбулаторія

18.09.2020, Події
Друкувати

Міський голова Юрій Вілкул провів робочу нараду з реконструкції амбулаторії по вулиці Дружби, 2 на житломасиві Інгулець. Вона обслуговуватиме 10 тисяч жителів, із них 2 тисячі - діти.

У закладі працюватиме 5 сімейних лікарів, амбулаторія забезпечена необхідним медичним та технічним обладнання. Коштом міського бюджету придбані оргтехніка, мобільні телефони для реєстраторів та медперсоналу, аналізатор крові, сечі, глюкометри, ЕКГ, ЕКГ-телеметричний пристрій, тонометри, ЛОР та офтальмологічне обладнання, офісні та медичні меблі. Для зручності пацієнтів у приміщенні облаштовують аптечний пункт КП «Фармація». Мешканці району матимуть можливість скористатися програмою «Доступні ліки» та використати пільгові та електронні рецепти на медикаменти одразу після їх виписки.

Міський голова Юрій Вілкул сказав: «Ми продовжуємо наближувати первинну медицину до наших жителів. І зараз, на житломасиві Інгулець, закінчуємо реконструкцію приміщення під сучасну амбулаторію, яка буде у «кроковій» доступності до людей. У 2012 році ми розпочали у місті велику комплексну роботу з відкриття амбулаторій загальної практики сімейної медицини. На сьогодні у Кривому Розі працює 47 таких закладів. І хочу запевнити, що медицина у нашому місті завжди в пріоритеті. Ми виконуємо всі плани та програми, які діють у нас з підтримки охорони здоров’я. До кінця року відкриємо ще дві амбулаторії - у Центрально-Міському та Металургійному районах».

За останні роки у Кривому Розі створено 47 амбулаторій, відремонтовано 9 міських лікувальних закладів, придбано 45 сучасних автомобілів медичної допомоги, 45 нових автомобілів спеціалізованої медичної допомоги, 49 нових апаратів ШВЛ, відкрито центр реабілітації ветеранів.

0 коментарів

Останні записи в блогах