Двісті обдарованих криворіжців отримали відзнаку міського голови

20.12.2017, Події
Друкувати

У Кривому Розі відбулося урочисте нагородження відзнакою Криворізького міського голови обдарованих дітей і молоді. Сьомий рік з ініціативи мера Кривого Рогу Юрія Вілкула найталановитіших криворіжців у віці від 7 до 35 років нагороджують за видатні досягнення: спортивні, творчі, інтелектуальні, наукові та за розвиток студентського самоврядування і молодіжного руху.

Серед нагороджених – переможці та призери предметних олімпіад, різноманітних конкурсів, змагань високого рівня, ті, хто протягом року своїми досягненнями в галузі освіти, науки, спорту, художньо-естетичної творчості прославляв місто, область та Україну.

– Ми завжди готові підтримувати й підтримуємо ваші ініціативи та починання в цікавих і корисних справах. Спільно з вами ми реалізовуємо міську програму «Нова генерація Кривого Рогу», в якій багато напрямків для вашого розвитку. Я сподіваюся, що відзнака, яку ви отримали сьогодні, надихне вас на нові перемоги та досягнення, – зазначив Криворізький міський голова Юрій Вілкул.

Лауреатами відзнаки стало двісті обдарованих дітей та представників молоді. Вручення цієї почесної нагороди – це визнання заслуг юних криворіжців, їхніх наставників, батьків. Разом з відзнакою нагороджені отримали грошові винагороди. Діти від 7 до 15 років – по 300 гривень, молодь від 15 до 18 років – по 500 гривень, а від 18 до 35 років – по 800 гривень.

Також цього дня за вагомі досягнення у спорті 37 кращих спортсменів та тренерів отримали муніципальну стипендію.

Фото Олександра КЛЮКИ

0 коментарів

Останні записи в блогах