Директор Фонду «Здоров’я України»: Завдяки допомозі мера Юрія Вілкула, який підтримує впровадження новітніх технологій у галузі охорони здоров’я, реалізуються життєво–важливі медичні проєкти для людей

22.10.2020, Медицина
Друкувати

Тривають ремонти та оснащення лікарень, які були передані місту з області лише рік тому. Цього року містом проведено ремонти в лікарнях№№ 10,2,9, придбано нове обладнання, тривають ремонти в інфекційній лікарні та «тисячці», восьмій, шістнадцятій лікарнях. Для зручності та комфорту криворіжців – пацієнтів відділення блоку амбулаторного гемодіалізу міської лікарні №2 - відтепер працюватиме багатофункціональний автомобіль, придбаний у рамках співпраці мера Юрія Вілкула з Благодійним фондом «Здоров’я України».

Криворізьке відділення блоку амбулаторного гемодіалізу - єдине в Україні, що має у своєму підпорядкуванні багатофункціональний автомобіль для транспортування хворих.

Мер Юрій Вілкул сказав: «Криворіжці мають отримувати якісну медичну допомогу, задля цього ми ремонтуємо лікарні, закупляємо нове обладнання. Відділення гемодіалізу другої міської лікарні, яке ми два тижні тому відремонтували та додатково встановили 10 нових апаратів гемодіалізу, отримало від фонду «Здоров’я України» автомобіль для обслуговування своїх пацієнтів. Це – дуже важливо для людей, особливо після проходження ними процедури гемодіалізу. Машина буде працювати також і для забезпечення людей медикаментами «на дому», адже ця категорія пацієнтів потребує постійної уваги і ми будемо й надалі про них піклуватися».

Володимир Набока, директор Фонду «Здоров’я України» зауважив: «Завдяки допомозі міста та особисто мера Юрія Григоровича, який підтримує впровадження новітніх технологій у галузі охорони здоров’я, реалізуються життєво–важливі медичні проєкти для людей. Нам приємно працювати з містом, у якому розуміють потреби та проблеми жителів і вирішують їх».

Наталія, пацієнтка гемодіалізу зазначила: «Я п’ять років знаходжуся на діалізі. Живу у Центрально-Міському районі у селищі Всебратське. Доводиться проходити велику відстань, прокидатися рано, адже процедура о 6.00. Інколи після діалізу самопочуття погіршується, відчувається слабкість, втома. Тому, я дуже рада, що тепер при відділенні буде такий зручний, сучасний автомобіль».

Друга міська лікарня – багатопрофільний медичний заклад і місто для цій лікарні, як і іншим, які перейшли з підпорядкування області лише рік тому, докладає максимум зусиль для його модернізації та покращення надання медичної допомоги криворіжців. Лише цьогоріч уведено в роботу друге сучасне ангіографічне відділення, придбана нова операційна стойка, ремонтується естакада, завершується підготовка проєкту з реконструкції прийомного відділення.

0 коментарів

Останні записи в блогах