Директор обласного департаменту охорони здоров’я: «Первинна допомога у Кривому Розі – це золотий стандарт реформування системи охорони здоров’я

05.06.2020, Медицина
Друкувати

У Кривому Розі запрацювала 47 амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Розташована вона на мікрорайоні Сонячному, 25а. Це – одна із найбільших амбулаторій у місті, що обслуговуватиме 1958 дітей та 9690 дорослих.

Спілкуючись з криворіжцями та медиками на відкритті медзакладу, міський голова Юрій Вілкул сказав: «Для нас це - важливий медичний проєкт, адже, крім сучасної амбулаторії, ми створили тут цілодобове відділення невідкладної медичної допомоги. Попри карантин та складну економічну ситуацію в цілому в державі, у Кривому Розі не скорочено жодної медичної програми. Зокрема, на розвиток галузі охорони здоров’я - придбання обладнання, ремонти медзакладів - у міському бюджеті закладено близько 240 млн грн. Це при тому, що з 1 квітня, по другому етапу медреформи, фінансування всіх лікарень, стоматологічних поліклінік має здійснюватись Національною службою здоров'я України. До кінця року плануємо відкрити ще дві амбулаторії у Металургійному та Центрально-Міському районах. Наш принцип незмінний – первинна медична допомога має бути максимально наближеною та якісною для всіх криворіжців».

У ході реконструкції приміщення під амбулаторію №2 Центру первинної медико-санітарної допомоги №4 повністю замінили комунікації, утеплили фасади, окремі входи облаштовано пандусами, встановлено енергозберігаючі вікна, проведено благоустрій території.

Вітаючи мешканців Саксаганського району, директор обласного департаменту охорони здоров’я Валерій Сердюк зазначив: «Завдяки  конструктивній роботі  керівництва міста, мера  Юрія Вілкула галузь медицини Кривого Рогу одержує реальну підтримку. Підтвердження цьому – прекрасна сучасна амбулаторія на мікрорайоні Сонячному. Вона відповідає останнім світовим стандартам, з точки зору  діагностики та лікування. Первинна допомога у Кривому Розі - це золотий стандарт реформування системи охорони здоров’я».

Для організації роботи відділення швидкої медичної допомоги місто придбало необхідне оснащення. Загалом, діятимуть 4 загальнопрофільні бригади швидкої медичної допомоги, 1 бригада інтенсивної терапії і реанімації, диспетчер та фельдшер. Бригади обслуговуватимуть 102 тисячі мешканців Саксаганського  та частково Довгинцівського районів.

«Такої підстанції швидкої медичної допомоги я не бачив в області і навіть в Україні.  Тут створено гідні умови для комфортної роботи та відпочинку працівників швидкої», - сказав Радій Шевченко, директор обласного Центру екстреної медичної допомоги

Завдяки турботі міста, створено сучасний медзаклад з новими гарними меблями, необхідним обладнанням, просторими кабінетами. Тут працюватимуть 4 сімейні лікарі, терапевт, педіатр, 18 медичних сестер. У їхньому розпорядженні для виїздів додому до пацієнтів буде автомобіль.

0 коментарів

Останні записи в блогах