Епідситуація на 27 квітня: в інфекційній лікарні на лікуванні перебуває 67 чоловік. У 32 - діагноз ковід встановлений, 32 – з підозрою

27.04.2020, Події
Друкувати

За інформацією управління охорони здоров’я за минулу добу бригади екстреної медичної допомоги здійснили 380 виїздів, на ГРВІ - 24. Госпіталізовано із пневмонією 4 чоловіка. Всього за добу проведено 1071 швидких тестів.

Перебуває в цілому на лікуванні з підтвердженим діагнозом коронавірусу по місту – 51. Під наглядом з підозрою – 44.

В інфекційній лікарні на лікуванні перебуває 67 чоловік. У 32 - діагноз ковід встановлений, 32 – з підозрою, в роботі ПЛР аналізи. Три людини лікуються з іншими захворюваннями.

За минулу добу в інфекційній лікарні зроблено 8 швидких тестів та зібрано 1082 матеріалів на ПЛР для транспортування до Дніпра.

По місту на самоізоляції, під наглядом сімейних лікарів, перебуває 961 чоловік, Призупинили самоізоляцію 57 криворіжцям, додатково взято на ізоляцію – 60.

За минулу добу у сімох чоловік підтверджено діагноз ковід-19.

Із них п’ятеро – це люди, які раніше були госпіталізовані до 14 лікарні (пацієнтам зробили швидкі тести й ПЛР, який прийшов позитивний). Цих людей санітарним транспортом перевезли до інфекційки. В 14 лікарні на обсервації залишається – 34 чоловіка.

Ще по двом ведеться епідрозслідування.

У Кривому Розі розгорнута вся госпітальна база, пацієнти з підтвердженим діагнозом коронавірус лікуються у трьох медзакладах: інфекційна лікарня (32 людини), 7 міська лікарня – (1 пацієнт), 5 міська лікарня - (2 людини).

0 коментарів

Останні записи в блогах