Фінал червоногірничанської акції «Подарунки для передплатників»

20.01.2017, Події
Друкувати

Як ми й анонсували, сьогодні, 20 січня, в приміщенні редакції газети «Червоний гірник» відбулась фінальна частина акції «Подарунки для передплатників». Причому, зважаючи на побажання городян, цього разу проводилась вона у розширеному варіанті зі значно збільшеною кількістю подарунків для шанувальників міського видання.

Передовсім нагадаємо про суперпризи, яких цього разу було два – плазмовий телевізор і мультиварка. Телевізор розігрувався серед тих передплатників, які оформили передплатний абонемент на «Червоний гірник» одразу на весь 2017 рік. Якщо ж передплатний абонемент був оформлений ще й безпосередньо в редакції нашої газети більш як на шість місяців, тоді читач отримував право на участь у розіграші ще одного суперприза – мультиварки. Відтак, якщо річний абонемент на передплату «ЧГ» на 2017-й було оформлено в редакції, то такий читач брав участь одразу у двох розіграшах, а коли на будь-якому поштовому відділенні регіону – тоді мав шанс в якості подарунка отримати плазмовий телевізор.

Однак на цьому сюрпризи для наших шанувальників не закінчилися. Заохотили тих, хто прийшов до редакції на безпосередній розіграш червоногірничанської акції. Незважаючи на її результати, серед тих, хто завітав до редакції, було проведено додатковий розіграш, призом якого став тепловий вентилятор, більш відомий серед людей як «теплий вітродуй», який особливо потрібен саме зимової пори. Також присутні на розіграші отримали змогу одержати ще й смачні подарунки, надані редакції нашими діловими партнерами – ФОП Морозова (ТМ «Веселі карамелі»), кондитерський цех «Арлекіно» ТОВ «Арлекіно-КР» та ПАТ «Криворіжхліб».

Реєстрація учасників розіграшу проводилася за попередньою схемою: читач оформлює передплату на вподобаний період і самостійно приносить або присилає до редакції ксерокопію передплатного абонемента на «Червоний гірник» за адресою: 50027, м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 28, редакція газети «Червоний гірник», з поміткою «На розіграш». Якщо передплата оформлюється безпосередньо в редакції, тоді редакційний співробітник робить копію абонемента і додає її до тих, які беруть участь у розіграші.

На нього завітало чимало шанувальників «ЧГ», до яких на початку заходу звернувся головний редактор газети Ігор Квочка.

- Радий вітати наших шановних друзів на червоногірничанському розіграші, - сказав Ігор Квочка. – Ви для нас справді дорогі друзі, які залишаються вірними, попри економічні складнощі та негаразди з мізерними пенсіями й невеличкими заробітками. Так, з об’єктивних причин читачів стало менше, але ті, хто лишився, – це наші справжні шанувальники, яким за це ми глибоко вдячні. Й тому вдвічі приємніше дарувати радість і подарунки саме тим, хто був і залишається тобі щирим другом.

Для проведення розіграшу було створено конкурсну комісію, до складу якої увійшов представник читачів – пенсіонер Павло Лагодич, котрий власноручно витягував з барабана копії передплатних абонементів. Чиє ім’я на ньому – той і власник попередньо оголошеного подарунка. Таким чином, телевізор виграв Анатолій Геращенко з вул. Свято-Миколаївської, 28. Цієї шанованої людини на розіграші не було, але він має право отримати свій виграш у редакції кожного робочого дня, пред’явивши оригінал передплатного абонемента, а також особистий паспорт та ідентифікаційний код. Якщо передплату на «Червоний гірник» на 2017 рік здійснено за пільговою ціною, тоді ще потрібен і відповідний документ на підтвердження такого права.

Натомість мультиварка припала на абонемент Людмила Чурсіної з с. Рахманового, вул. Суботня, 13, яка особисто завітала на розіграш. Принагідно поспілкувалися з нашою переможницею.

- «Червоний гірник» читаю і передплачую давно, - розповіла Людмила Борисівна. – Ще мати газету отримувала, я вже тоді її читала, коли ще маленькою була. А потім стала жити окремо своєю родиною, також «Гірник» передплачували. Нині я вже давно на пенсії, але продовжую читати улюблену газету. Раніше кілька разів брала участь у розіграші, та до цього не щастило. Це мій перший виграш у червоногірничанському розіграші, і одразу такий значний. Дякую вам і за газету, і за увагу до читачів.

Між тим, розіграш тривав, і ось свого власника знайшов тепловий вентилятор, який поїде на вул. Воліна, 43 в родину Олександра Вовка.

Три гарненькі смачні торти та тридцять наборів тістечок від цеху «Арлекіно» також було розіграно серед присутніх читачів, як і десять запашних подарунків від «Криворіжхлібу». Також гості отримали набори цукерок від «Веселих карамелей», отже, ніхто з розіграшу з порожніми руками не пішов, усі присутні читачі отримали подарунки та сувеніри на згадку.

Це був не останній червоногірничанський розіграш, будуть нові зустрічі та нові подарунки. Слідкуйте за нашими повідомленнями.

Фото Олександра Клюки та Павла Лінського

Більше фото:

https://www.facebook.com/118284955185600/photos/?tab=album&album_id=4013...

0 коментарів

Останні записи в блогах