Фінансовий результат діяльності «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 2012 рік – збиток на 3 мільярди гривень

15.03.2013, Економіка
Друкувати

Про це відомий своєю непублічністю генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Артем Поляков заявив народним депутатам України – учасникам виїзного засідання Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України.

- Напевно, це закономірно, що після відвідання Чорнобильської АС друге виїзне засідання Комітету з питань екології відбувається в Кривому Розі, - сказав Артем Поляков.

– Я дуже сподіваюсь, що наші зусилля з виконання інвестиційної програми, екологічної програми будуть гідно оцінені. У нашого підприємства зараз важкий економічний момент, як і у всього гірничо-металургійного комплексу України. Я не дуже давно керую «АрселорМіттал Кривий Ріг», але за цей час можу сказати, що ціни на прокат впали приблизно на 70 доларів за тонну й ми втратили кілька сотень мільйонів доларів в 2012 році. Фінансовий результат нашої діяльності за 2012 рік – це збиток близько 3 мільярдів гривень.

- Ми сподіваємось на конструктивний діалог з владою. Економічна ситуація в промисловості, принаймні в нашому випадку, дуже важка, отже часу та коштів на непорозуміння у нас просто немає, – наголосив Артем Поляков.

Більше про це читайте в газеті "Червоний гірник"

Андрій Міхейченко, "Червоний гірник"

0 коментарів

Останні записи в блогах