Футбольні баталії юних криворізьких зірочок на спартакіаді "Юність-2016"

06.07.2016, Спорт
Друкувати

Кривий Ріг справедливо можна назвати містом, де народжуються й виховуються чемпіони, котрі прославляють свій рідний край та державу. За підтримки міської влади на чолі з Криворізьким міським головою Юрієм Вілкулом, у місті розвивається дитячий спорт, зокрема – футбол, будуються спортивні майданчики, з’являються поля зі штучним покриттям. Варіантів для занять спортом – безліч. Кожна дитина відповідно до власних бажань, умінь і навичок знайде свій напрямок для фізичного вдосконалення.

Одним із найбільш очікуваних щорічних літніх спортивних заходів є спартакіада «Юність». Днями в Центрально-Міському районі на базі КПНЗ «ДЮСШ № 3», у рамках проведення районної спартакіади за місцем проживання громадян «Юність-2016», відбувся турнір з міні-футболу серед учнівської молоді району.

– В усіх районах міста в літній період проводяться спартакіади з різних видів спорту. В червні ми проводили спартакіади в пришкільних таборах, а в липні-серпні проводимо спартакіади за місцем проживання для тих дітей, які залишилися в місті під час канікул, – зазначив голова комітету з фізичної культури і спорту виконкому міськради Олександр Ступак. – У нашому місті розвивається 67 видів спорту, одним із провідних серед яких є футбол. Міська влада завжди приділяла і приділяє велику увагу спорту. Так, цьогоріч ми прийняли на баланс міста всі профспілкові школи з тренерами та учнями. Місто взяло на себе фінансування спортивної школи «Кривбас-84», котра зараз є відділенням футболу ДЮСШ №1. У Кривому Розі на відміну від багатьох інших міст України збережено всі дитячо-юнацькі спортивні школи, заняття в котрих проходять безкоштовно, тренери отримують зарплату, з міського бюджету виділяються гроші для розвитку спорткомплексів, підтримки юних спортсменів і проведення чемпіонатів.

– Районна спартакіада відбувається з метою організації змістовного дозвілля дітей, їхнього якісного оздоровлення та розвитку фізичних можливостей, – відзначила Тетяна Василенко, голова комітету по фізичній культурі і спорту Центрально-Міської районної у місті ради. – Особливістю змагання є його учасники – любителі дворового футболу. Склад усіх команд набирали самі дітки, які сьогодні захищають честь своєї вулиці чи мікрорайону. Для гравців передбачено призи – сувеніри, спортивний інвентар, а також солодкі призи від депутатів фракції Опозиційного блоку в Центрально-Міській райраді. Наш район – дуже спортивний, як і все наше місто!

Участь у змаганні з міні-футболу взяло 7 команд району. Кожна з них обрала для себе назву улюбленого футбольного клубу, щоб цього дня їм посприяла вдача відомих спортсменів-кумирів. Попри юний вік деяких учасників, завзята боротьба на полі розпочалася з перших хвилин спарингу. Ніхто не хотів поступатися, адже на кону була честь рідної вулиці.

– Я вже п’ять років відвідую секцію футболу в ДЮСШ №3. Тут у мене багато гарних друзів і прекрасний тренер Анатолій Вайсман, котрий навчив мене всього, що я зараз умію, – розповів юний спортсмен Рустам Насіров. – Чесно кажучи, до футболу я прийшов не одразу. Спробував себе у волейболі та баскетболі, однак ці види спорту – не мої. Тож я пішов у футбол. Розпочав, стало виходити, та й тренер сказав, що є перспективи. Тому ця гра – повністю для мене. Щорічно беру участь у спартакіаді «Юність». На цьому змаганні в попередні роки мене визнавали кращим гравцем турніру й кращим пенальтистом (реалізував п’ять із п’яти можливостей). Тут завжди бере участь багато сильних команд, що дозволяє отримати неоціненний досвід гри, котрий знадобиться у подальшому. В мене великі плани щодо футболу, я хочу стати професійним футболістом. У нашому місті для цього створено всі умови, тож я впевнений, що мені все вдасться.

Ольга Миза, "Червоний гірник".

Фото Олександра КЛЮКИ

0 коментарів

Останні записи в блогах