Газ — по лімітах, утеплення — всім

17.07.2014, Комуналка
Друкувати

Виходячи з нинішньої дуже непростої ситуації з постачанням Україні газу, уряд був змушений ухвалити рішення щодо зменшення обсягів газоспоживання.

- Кабінет Міністрів України 9 липня нинішнього року прийняв Постанову «Про заходи щодо забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2015 року», - коментує ситуацію начальник відділу з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міськради Ігор Галочка. - Вона була видана з метою забезпечення природним газом та надійного функціонування газотранспортної системи. Відповідно до урядового документа, починаючи вже з 1 серпня нинішнього року ліміти обсягів природного газу для означених споживачів знижено. Зокрема, суб’єктам господарювання і підприємствам теплокомуненерго потрібно буде до 30 відсотків скоротити використання природного газу, а бюджетним установам — до 10 відсотків.

Звертаємось до керівників підприємств – споживачів газу із закликом підійти максимально енергоефективно до майбутнього опалювального сезону. І просимо звернути особливу увагу на утеплення будівель, що дуже позитивно позначається на скороченні споживання теплової енергії, яка наразі виробляється з використанням природного газу.

 

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах