Газ з жовтня - за новими нормативами

27.10.2014, Комуналка
Друкувати

З 1 жовтня 2014 року змінюється розмір плати за послуги з газопостачання для споживачів, які використовують природний газ без лічильників.

Нові норми споживання природного газу встановлено Постановою Кабінету Міністрів України №409 від 6.08.2014 р. «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

- Держава, зменшивши плату за газ для споживачів без лічильників, фактично збільшила її для малозабезпечених громадян, адже розмір компенсацій та пільг розраховуватиметься тепер, виходячи зі зменшених норм, - зазначила начальник відділу розрахунків з фізичними особами ПАТ «Криворіжгаз» Тетяна Шеховцова. - Відповідно до розмірів соціальних нормативів для нарахування субсидій та пільг з початку жовтня застосовуються такі обсяги місячного газоспоживання:

Тож на загал норми споживання природного газу були зменшені в середньому в 1,5-2 рази. Наприклад, якщо раніше при використанні плити газової на час відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача норма споживання природного газу становила 18,3 кубометра на одну людину в місяць, то зараз вона дорівнює 9 кубометрам. У такому випадку споживач без лічильника сплачуватиме 11,691 грн. замість 23,7717 грн.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах