Газета "Червоний гірник" оголошує про проведення вже традиційної акції «Подарунки від «ЧГ».

08.07.2013, Події
Друкувати

"Червоний гірник" ще раз роздасть криворіжцям подарунки.

Найцікавіше, звичайно, – що цього разу редакція приготувала в якості подарунків. Серед них: 10 сертифікатів на медпослуги (по 200 грн. кожен) у медичному центрі «Надія», 20 кілограмових відерець меду та ще й 100 наборів питної води «Геліос».

Суперпризами цього разу стали путівка до кримської Ялти та металопластикове вікно

Для участі в акції читачу потрібно виконати тільки дві умови:

1. Мати оформлений передплатний абонемент на «Червоний гірник» з липня по грудень 2013-го включно або одразу на весь поточний рік.

2.  До 10 липня принести в конверті або надіслати до редакції нашої газети (редакція газети «Червоний гірник», пр. Металургів, 28, м. Кривий Ріг, 50027, з поміткою «На розіграш») ксерокопію абонемента (прохання не плутати з квитанцією про передплату) з оформленою передплатою на «Червоний гірник» щонайменше з липня по грудень 2013-го включно або одразу на весь нинішній рік.

Сам розіграш передбачається провести у другій половині липня. Він проходитиме за випробуваною схемою: усі надіслані ксерокопії на очах присутніх читачів складаються до лототрону, а опісля з числа передплатників обирається член тиражної комісії, який і тягнутиме абонемент. Чиє ім’я на ньому – той і виграв попередньо оголошений приз.

Отже, запрошуємо до участі в акції всіх шанувальників «Гірника».

0 коментарів

Останні записи в блогах