Газові інвестиції ПАТ «Криворіжгаз» на 2015 рік

23.01.2015, Комуналка
Друкувати

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила інвестиційну програму ПАТ «Криворіжгаз» на 2015 рік у розмірі 21,3 мільйона гривень.

За повідомленням підприємства, ці кошти будуть витрачені на модернізацію, реконструкцію і розвиток мереж газопостачання, а також на забезпечення комерційного обліку природного газу.

Більше 9 мільйонів гривень, або 44% інвестицій, спрямовуватиметься на реконструкцію та кільцювання газопроводів, капітальний ремонт обладнання на газорегуляторних пунктах, придбання сучасних приладів тощо. За ці кошти «Криворіжгаз» планує реконструювати 2,5 км газових мереж, 20 об'єктів електрохімічного захисту підземних газопроводів від корозії, виконати 0,78 км кільцювання існуючих газових мереж, модернізувати обладнання п’яти газорегуляторних пунктів, створити два об’єкти електрохімічного захисту та ще й реконструювати запірну арматуру великих діаметрів. Програмою також передбачено придбання 58 одиниць сучасних високочутливих приладів для обстеження та діагностики стану газових мереж і споруд. Водночас майже 500 тисяч гривень ПАТ «Криворіжгаз» спрямує на впровадження систем дистанційного зняття показань лічильників, облаштування сервісних центрів для проведення повірки газових лічильників та інші заходи.

- Окрема стаття витрат закладена на виконання державної програми з оснащення житлового фонду лічильниками газу. На це в 2015 році підприємство спрямує 10,7 мільйона гривень, тобто половину від загальної суми інвестиційної програми, - зазначив головний інженер підприємства Микола Ліпунов.

 

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах