Геннадій Корбан: «Ми забороняємо партійну агітацію в системі освіти»

12.05.2014, Освіта
Друкувати

Політиці не місце в закладах освіти. Дніпропетровська облдержадміністрація буде жорстко реагувати на будь-які спроби змусити вчителів, батьків та дітей брати участь в партійних заходах або розміщувати агітацію в школах.

Про це під час наради з начальниками управлінь освіти і науки Дніпропетровської міської ради заявив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Геннадій Корбан.

За словами Геннадія Корбана, від педагогічного складу шкіл регіону приходить багато скарг на те, що дітей або батьків змушують брати участь у масових заходах на користь того чи іншого політика.

«Позиція облдержадміністрації така: ми не підтримуємо жодного з кандидатів в президенти або партію. Ми працюємо для того, щоб в нашому регіоні все було спокійно, стабільно, сито, весело. А політики нехай конкурують на своєму рівні», – наголосив він.

Геннадій Корбан підкреслив, що Дніпропетровська облдержадміністрація буде реагувати на будь-які скарги щодо примусу розміщувати агітацію в школах або брати участь в партійних заходах.

«Ми звертаємося до педагогічного складу: ніяких суботників, ніяких політичних зібрань та виступів за змушенням, тільки за власним бажанням. Ми забороняємо партійну агітацію в системі освіти, – додав він. – Вся інформацію про факти залякування вчителів буде відстежуватися. Крім того, напередодні виборів планується зустріч керівництва облдержадміністрації з представниками викладацького складу області. Усі вчителі зможуть розповісти про свої проблеми та поскаржитися на спроби незаконної агітації».

За інформацією Дніпропетровської ОДА

 

0 коментарів

Останні записи в блогах