Громадянин Росії обкурився і… багатоповерховий дім з коханкою захопив

Друкувати

Ця пригода розпочалася з того, що  в Саксаганський районний відділ міліції надійшло повідомлення про захоплення заручників.

Тривожну новину передав охоронцям правопорядку заступник головного інженера підприємства «Кривбасшахтозакриття» Олександр Чирва. Олександр Георгійович виявився невільним посередником між громадянином Росії, сусідом-терористом Сергієм Клімашовим та міліцією.  Про ситуацію детальніше розповів журналістам прокурор Саксаганського району Олексій Чернов.

– Двокімнатна квартира №54, розташована в будинку №17 на вулиці Тесленка в районі площі Артема, була здана в оренду в березні цього року, - говорить Олексій В’ячеславович. -  Це четвертий поверх п’ятиповерхового будинку. У вказаному помешканні поселилася криворожанка Вікторія, 1983 року народження, та її безробітний співмешканець Сергій, 1971 року народження, громадянин Російської Федерації, зареєстрований у Москві. 

11 травня близько 15.00 Сергій вручив сусідам записку і попросив передати першому зустрічному міліціонеру. На клаптику паперу було написано: «Мене звати Сергій. Я оголошую про захоплення будинку №17 по вулиці Тесленка. Заявляю, що захоплена мною споруда переходить під мою охорону від місцевих представників Київської хунти. Закони України на території захопленого мною будинку оголошую недіючими. Вікторію Мотрич я взяв у заручники як гарантію моєї безпеки. Готовий здатися і передати споруду, яку охороняю, представникам влади Російської Федерації. Виводьте людей. У подальших переговорах брати участі не буду. Прошу вважати мене добрим магометанином…»

Криворізькі правоохоронці діяли чітко та злагоджено і ближче до 18.00  захоплену квартиру було розблоковано, заручницю Вікторію визволено. Однак зловмисник встиг  кухонним ножем відрізати у жінки першу фалангу мізинця лівої руки. Постраждалу було госпіталізовано.  За нею до лікарні потрапив і терорист Сергій Клімашов - під час проведення спецоперації  отримав п’ять поранень із травматичної зброї.

 Начальник Криворізького міського управління міліції полковник Андрій Гречух повідомив, що  затриманий 42-річний громадянин Росії (останні два роки на території України займався комерцією) швидше всього обкурився наркотиками і тому так неадекватно діяв. Сам Клімашов не зміг  пояснити слідчим, чому так вчинив. Серед особового складу, який звільняв заручницю, – лише один потерпілий із спецпідрозділу. У нього незначне ушкодження обличчя. 
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 147 ч. 1 (захоплення заручників).

Якщо суд доведе провину Сергія Клімашова, то він може бути позбавлений волі  на термін від 5 до 8 років.

 

0 коментарів

Останні записи в блогах