Харчові домішки – замість охолодженого м’яса

Друкувати

Нещодавно відділом Державної служби боротьби з економічною злочинністю Криворізького МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області викрито злочинну діяльність керівників двох приватних підприємств, які, вигравши конкурсні торги, уклали договори на загальну суму 7 млн. грн. у п’яти відділах освіти міста та один – у відділі освіти Криворізького району.

Протягом 2013 року вони, вступивши в змову з неофіційним дистриб’ютором двох підприємств, розташованих на адміністративній території Київської області, здійснювали поставки до закладів шкільної та дошкільної освіти міста Кривого Рогу фальсифікованої продукції, а саме: простроченого м’яса та субпродуктів свійської птиці, які піддавалися шприцюванню харчовою домішкою Е407 та глибокому замороженню. Вживання цієї домішки може спричинити захворювання кишечнику та органів шлунково-кишкового тракту.

Слідчим управлінням ГУМВС України в Дніпропетровській області директорам згаданих підприємств висунуто звинувачення за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України за фактом привласнення бюджетних коштів, виділених на закупівлю продуктів харчування.

Руслана Філінова, студентка НУ «Львівська політехніка»

 

0 коментарів

Останні записи в блогах