Хто зробить ремонт стелі в Кривому Розі?

13.02.2015, Комуналка
Друкувати

Запитання читачів: " Над нашою квартирою довго протікав дах, що врешті-решт призвело до того, що впала частина стелі, - скаржиться Валентина Василівна з вул. Лермонтова, 30.

- Та й біля балкона виникла така щілина, що можна руку просунути. Звернулася до управителя, аби там щось вдіяли з цього приводу, а мені у відповідь, що, мовляв, квартира приватизована, то й робіть ремонт самотужки. А за що тоді плачу квартплату?"

Передовсім не варто забувати, що нині ви сплачуєте не квартплату, як це було колись, а плату за утримання будинку і прибудинкової території, що є принциповою різницею. За ці внесені вами кошти управитель нині здійснює утримання не конкретно вашої квартири, а всього будинку та прилеглої до нього території. Стосовно власне ремонту квартири, то щодо цього, на превеликий жаль, управитель з формальної точки зору відповів вам правильно, бо утриманням безпосередньо житлового приміщення має займатись його власник, у тому числі й проведенням внутрішніх ремонтних робіт. За це управителю ви кошти не платите, й тому не можете вимагати їх виконання. Одначе можете укласти окремий договір хоч з цим управителем, хоч з будь-яким іншим надавачем послуг на проведення ремонту у вашій квартирі на договірній основі з вашою оплатою.

Едуард Білик, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах