Із Харкова всі привезли медалі

22.08.2014, Спорт
Друкувати

Кілька днів у Харкові проводився всеукраїнський турнір "Я роллер - 2014".

Господарі змагань приурочили його до відкриття нового роллер-майданчика в центрі міста. Представники клубу "Кривбас-Роллер" (а це шість юних спортсменів) виступили найуспішніше, завоювавши 6 медалей, у тому числі 4 золоті. Тобто ніхто із криворізьких роллерів не залишився без нагород і призів.

- Наша команда суперничала в категорії "Skate Cross Kids", - говорить керівник "Кривбас-Роллер" Ігор Самохін. - На трасі були представлені роллери різного віку (хлопчаки та дівчата). І хоча ми поїхали до Харкова неповним складом, але виступили гідно, незважаючи на гостру конкуренцію. У різних категоріях "забрали" всі золоті медалі, адже планомірно готувались до цих змагань. Та й рівень наших юних спортсменів дещо підвищився. Наша команда була на турнірі наймолодшою (клубу криворізьких роллерів практично лише два роки, – авт.). Але маємо й недолік: у нас дуже маленький досвід змагань. Дівчата та хлопці напередодні турнірів ще хвилюються, переживають. Їм потрібен час, щоб більш впевнено почуватися психологічно. І звикати до змагань.

- Та все ж, Ігоре Валерійовичу, ваші підопічні перемогли. До речі, хто виграв медалі?

- Це Юлія Самохіна, Павло Гомуляк, Олександр Плохотний, Олександра Гомуляк (сестра Павла), Олена Щедрикова, Станіслав Колесник. Усі привезли додому нагороди. Попереду - такого ж рівня всеукраїнський турнір у Запоріжжі, котрий відбудеться у вересні. Запоріжці мають великий, навіть міжнародний досвід проведення подібних змагань. У них - сильна команда роллерів, ми ж плануємо виставити найбільше наших учасників. Тим паче, що чимало іногородніх спортсменів уже виявили бажання виступити в Запоріжжі.

 

Віталій Ткачук, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах