К. Павлов: Коли йдеться про комфорт наших дітей – жодних послаблень не буде! Місто й надалі продовжуватиме покращувати та модернізувати школи

27.11.2020, Події
Друкувати

Комфортне місто: не зважаючи на карантин, керівництво міста, як і у минулі роки, наполегливо працювало над створенням належних умов навчання для учнів та роботи педагогів. У 2020 році за кошти міського бюджету відремонтовано 80 загальноосвітніх закладів освіти. У 61 проведені поточні, а у 19 школах капітальні роботи.

Велика робота проводиться по ремонту шкільних актових та спортивних залів. За сім років оновлено 42 актові та спортивні зали. У 2020 році відремонтовано 3 зали.

27 листопада член виконкому Костянтин Павлов побував у 123 школі та оглянув після капітального ремонту актову залу. Тут замінено дверні блоки, улаштовано паркетну підлогу, реконструйовано театральну сцену, встановлені пожежна та вентиляційна системи.

«Коли йдеться про комфорт наших дітей – жодних послаблень не буде! А тому системно працюємо над створенням зручних умов для навчання учнів та роботи педагогів. Безумовно, є питання і все одразу не вирішимо, однак, у нас є чітка програма з розвитку освіти у Кривому Розі і послідовно втілюємо її у життя », - сказав Костянтин Павлов.

К. Павлов підкреслив, що місто й надалі продовжуватиме покращувати та модернізувати криворізькі школи. У планах: встановити ще у 44 закладах освіти індивідуальні теплові пункти, відремонтувати спортзали шкіл №№26, 4, 43, 22, 121, 71, 126. Важливе питання – безпека учнів та педагогів. У 2020 році стартував проєкт «Безпечна школа». На сьогодні, вже в 132 закладах загальної середньої освіти впроваджена система контролю відвідування учнями через фіксацію входу – виходу із використанням «Картки криворіжця», також заклади забезпечені мобільним телефоном з функцією підключення кнопки швидкого виклику наряду поліції охорони.

0 коментарів

Останні записи в блогах