К. Павлов: Модернізація техніки та інвестиційна програма "Водоканалу" повинні мати одну мету - поліпшення якості водопостачання для криворіжців

16.01.2021, Події
Друкувати

Мер Костянтин Павлов провів робочу нараду з працівниками Кривбасводоканалу щодо виконання інвестиційної програми підприємства, робіт на 2021 рік і протестував нову техніку.

В рамках підтриманою містом інвестиційної програми КП «Кривбасводоканал» придбало сучасну спеціалізовану техніку для оперативних ремонтів на міських мережах – десять  вантажних автомобілів SprinterMercedes-Benz.

«Сучасний спецтранспорт – це, найголовніше, покращення якості та швидкості виконання ремонтних робіт, тобто якості водопостачання для криворіжців, а також і поліпшення умов роботи працівників підприємства Це важливий крок у виконанні програми модернізації комунальних підприємств міста», - зазначив міський голова.

Нові машини дозволять якісно виконувати складні виробничі завдання. Фахівці КП "Кривбасводоканал" безпосередньо брали участь в проектуванні максимально враховуючи всі нюанси роботи аварійної служби.

«Кожен автомобіль оснащений всім необхідним для оперативного вирішення поставлених завдань: тут і помпи, і зварювальні апарати, і запчастини з матеріалами. Крім того, завдяки використанню нової версії системи GPS-трекінгу буде вибудовуватися чітка логістика. Це дозволить раціонально та оптимально розподіляти роботу цехів, а значить, якісно надавати послугу жителям міста», - розповів директор КП «Кривбасводоканал» Сергій Марков.

Окрім нової техніки КП «Кривбасводоканал», в межах затвердженої інвестиційної програми у поточному році заплановано виконати чимало робіт. Це заміна понад 11 км водопровідно-каналізаційних мереж та 37 пожежних гідрантів. Ремонт 25 будівель насосних станцій, 453 насосів водопостачання та водовідведення. Як завжди місто не залишає поза увагою проблеми водопровідно-каналізаційного господарства. Коштом міського бюджету у 2021 році планується завершити реконструкцію напірної каналізації від мкр. Сонячний; капітальний ремонт водопроводу по вул. Електроніки; реконструкцію каналізаційного колектору по вул. Прорізній; побудувати каналізаційну мережу та каналізаційну насосну станцію по вул. Одеській; капітально ремонт мереж водопостачання та водовідведення по вул. Едуарда Фукса; розпочати реконструкцію каналізаційного колектору по вул. В. Великого, що проходить біля міської лікарні №2.

Зазначені заходи нададуть можливість покращити якість послуг з водопостачання та водопостачанням для майже 280 тисяч мешканців міста.

0 коментарів

Останні записи в блогах