К. Павлов: «Пандемія ставить перед нами серйозні виклики, тож залучаємо всі можливі ресурси для порятунку мешканців та захисту медпрацівників, створено і підтримується резерв всього необхідного»

26.11.2020, Події
Друкувати

Криворізькі медзаклади продовжують отримувати від міста засоби індивідуального захисту для запобігання поширення COVID-19. За рахунок коштів міського бюджету придбано ще 3840 засобів індивідуального захисту - захисні комбінезони, щитки, медичні халати. У місті створено необхідний резерв як ЗІЗ, так і ліків для боротьби з коронавірусом.

Член виконкому Костянтин Павлов передав чергову партію засобів індивідуального захисту, а це 3840 одиниць комбінезонів, захисних щитків та медичних халатів лікарням № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, інфекційці та поліклініці №5, а також 106 800 медичних масок стоматполіклініці №7, дитячій стоматологічній поліклініці, усім центрам первинної медико-санітарної допомоги та Криворізькому центру здоров’я.

«Наші лікарі знаходяться на передовій у боротьбі з вірусом і ми маємо, в першу чергу, подбати про їх захист. Місто мобілізувало всі зусилля на підтримку медзакладів та безпеку працівників. Крім засобів індивідуального захисту, працюємо над тим, щоб забезпечити лікувальні установи сучасним обладнанням. Пандемія ставить перед нами серйозні виклики, тож залучаємо всі можливі ресурси для захисту криворіжців», - підкреслив Костянтин Павлов.

Раніше за кошти, виділені містом на боротьбу з COVID-19, було придбано: засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі засоби, водонагрівачі, реціркулятори, холодильники, дефібрилятори, апарат ультразвукової діагностики та мобільну рентген систему. Для підвищення захисту медиків та відвідувачів медзакладів встановлено 20 нових систем аерозольного знезараження, напівавтоматичний біохімічний аналізатор. З міського бюджету були виділені кошти на придбання апаратів ШВЛ - 24 штуки експертного класу та 10 апаратів ШВЛ експертного класу інтелектуального рівня. Завдяки підтримці міста опорні лікарні, визначені для лікування коронавірусу, забезпечуються кисневими концентраторами. За кошти міського бюджету придбано 239 концентраторів

«Від імені лікарів хочу подякувати місту за допомогу, яка нам надається з самого початку епідемії. Без участі та підтримки керівництва міста самі лікарні, при недостатньому фінансуванні Національною службою здоров'я, не змогли б закупити стільки необхідного, скільки ми отримуємо від міста. Що стосується нашої лікарні, то ми забезпечені всім необхідним для захисту від вірусу, навіть є резерв», - підкреслила в.о. головного лікаря міської лікарні №1 Ірина Латанська.

0 коментарів

Останні записи в блогах