К. Павлов: «Програма з повного оновлення міського транспорту буде продовжена. При цьому ми не підемо шляхом різкого підвищення плати за проїзд, а зробимо його безкоштовним для всіх криворіжців»

25.11.2020, Події
Друкувати

Кривий Ріг продовжує реалізовувати програму мера Юрія Вілкула з модернізації міського електротранспорту та покращення якості пасажирських перевезень. При цьому в муніципальному транспорті Кривого Рогу найдешевший проїзд, збережені пільги, а для пенсіонерів, студентів і школярів введений безкоштовний проїзд.

За останні роки в рамках програми розвитку муніципального транспорту відкрито 15 нових маршрутів, придбано 65 нових, сучасних тролейбусів, 28 нових автобусів, випущено на лінію 11 криворізьких тролейбусів з автономним ходом, реконструйовано 43 тролейбуси і трамваї, що дозволило не тільки мінімізувати монополію маршруток, замінити застарілий транспорт, а й зменшити інтервал руху. А це - комфорт і зручність для жителів.

У розмові з колективом підприємства «Міський тролейбус» член виконкому Костянтин Павлов сказав: «Кривий Ріг продовжує роботу над модернізацією міської мережі пасажирського транспорту. Тому, ми не тільки капітально ремонтуємо, оновлюємо наші тролейбуси і трамваї, а й купуємо нові. Незабаром купимо ще 30 нових тролейбусів і реалізуємо проєкт з Міжнародною фінансовою корпорацією з придбання 50 нових трамваїв. При цьому, ми не підемо шляхом різкого підвищення плати за проїзд, а зробимо його безкоштовним для всіх криворіжців».

25 листопада на маршрут №14, після капітального ремонту, вийшов ще один тролейбус. Нагадаємо, що влітку для зручності пасажирів даний маршрут було подовжено: кінцеву зупинку перенесли зі станції швидкісного трамвая «Електрозаводська» до заводу «Переробник» на Коломойцево. Тепер пасажири користуються тролейбусом від зупинки «Підприємство «Переробник» до вул. Заводська.

Це – майже на 99% нова машина, що відповідає стандартам нового транспорту та має значні переваги в комфорті, як для пасажирів так і для водія. Всі ремонтні роботи проводяться за кошти міського бюджету силами спеціалістів та працівників підприємства. Після капітального ремонту проведено зниження підлоги для пасажирів з обмеженими можливостями, встановлені нові сучасні вузли та агрегати. У салоні тролейбусу - нові зручні сидіння та нова система вентиляції. У кабіні водія встановлена сучасна енергоекономна система керування.

0 коментарів

Останні записи в блогах