К. Павлов: «Прийняті рішення сесії, перше - про податкові канікули для малого та середнього бізнесу, друге - врятовані 5 міських лікарень, які хотів закрити Київ за реформою Супрун»

20.11.2020, Події
Друкувати

Позачергова сесія міськради була ініційована Костянтином Павловим для прийняття рішень про податкові канікули по місцевим податкам для малого та середнього бізнесу, постраждалого від карантинних обмежень. Також було прийнято рішення перерозподілити кошти міського бюджету на п’ять лікарень, які виявилися на межі закриття в наслідок припинення їх фінансування Національною службою здоров'я України через формальні причіпки. Обидві рішення були підтримані та прийняті на сесії міськради.

Член виконкому Костянтин Павлов підкреслив: «Місто допоможе підприємцям, не залишить без підтримки лікарні та медиків. Прийнято рішення направити кошти міста лікарням №№ 14, 4, трьом дитячим - 1, 2 та дитячій стоматології. Там працює понад 500 чоловік, вони обслуговують близько 139 тисяч криворіжців. Їх припинив фінансувати Київ, щоб закрити в рамках реформи Супрун. Місто надасть допомогу малому та середньому бізнесу, в якому задіяно майже 40 тисяч криворіжців. Пакет підтримки включає в себе: повну відміну плати за землю, єдиного податку та податку на нерухомість, припинення перевірок міською інспекцією з питань праці».

Це стосується таких потерпілих від карантину сфер, як: торгівля непродовольчими товарами, побутові послуги, громадське харчування, культура, спорт і низка інших категорій.

Також кошти з міського бюджету екстрено направлені на порятунок п'яти міських лікарень.

Критична ситуація в них, як й в багатьох лікарнях країни, склалася через те, що з 1 квітня розпочався 2-й етап медреформи Супрун. З того часу місто не має ніякого відношення до фінансування лікарень - їх зобов'язаний фінансувати Київ. Однак наприкінці року в Україні почалися зриви фінансування, тільки по Дніпропетровській області в критичній ситуації опинилися близько 20 лікарень. Таким чином, в рамках реформи проведеної з Києва, намагаються закривати медустанови.

Костянтин Павлов подякував усім, хто підтримав ці рішення сесії: «Коли непросто, Кривий Ріг завжди об'єднується. У сьогоднішній ситуації - це особливо важливо».

0 коментарів

Останні записи в блогах