К. Павлов: У місті мають бути організовані пункти обігріву, посилено розчищення вулиць, теплопідприємства та комунальні служби зобов'язані цілодобово моніторити ситуацію - погіршення погодних умов не повинне зашкодить мешканцям міста

15.01.2021, Події
Друкувати

На Кривий Ріг насуваються морози. За даними Укргідрометцентру, 15-16 січня в Україні очікується значне зниження температури: вночі до 12-18° морозу, місцями в північних областях до 21° морозу, вдень до 10-16° морозу; 17-18 січня холодна погода утримається.

Міський голова Костянтин Павлов провів оперативну нараду, та надав доручення управлінню надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, а також керівникам районів та комунальним службам мобілізувати усі ресурси задля того, щоб містяни були максимально захищені, а вулиці й тротуари прибрані від снігу.

Звертаючись до керівників районів мер наголосив: "Наше спільне завдання, щоб у місті був порядок, починаючи від розчищення доріг міста до прибирання всіх зупинних комплексів і місць переміщення людей. Звертаю увагу керівників районів — вам виділено ресурс на утримання зупинок і підтримання порядку, в тому числі ви маєте важелі адмінвпливу до власників об'єктів бізнесу, торгових комплексів районів, щодо утримання прилеглої території. Посилюйте роботу в цих напрямках!».

Також Костянтин Павлов доручив забезпечити роботу пунктів обігріву, щоб люди мали змогу обігрітися.

"Також звертаю увагу працівників соціальних служб міста - уважно поставтеся до відвідування вдома людей похилого віку, тих хто цього потребує. А до земляків прохання - з увагою поставтеся і при можливості допоможіть в ці дні пенсіонерам, яким непросто в холоди ходити за продуктами або в аптеку», - сказав Костянтин Павлов.

Наразі усі комунальні служби працюють у цілодобовому режимі та готові ліквідувати наслідки негоди. Городянам також варто бути пильними. Аби не заважати прибиранню доріг від снігу, не слід залишати свої автівки вздовж проїжджої частини. У разі сильних морозів обмежити тривалість перебування на вулиці. Під час негоди та снігопаду за можливості варто утриматися від поїздок на власних авто.

0 коментарів

Останні записи в блогах