Календар. Аутизм. Книга

02.04.2014, Події
Друкувати

2 квітня – Всесвітній день розповсюдження знань про аутизм, Міжнародний день дитячої книги.

 

Аутизм – це розлад, який виникає внаслідок порушення розвитку дозрівання синоптичних зв’язків у головному мозку підростаючого організму дитини. Цей розлад характеризується вираженим і всебічним дефіцитом спілкування та соціальної взаємодії, досить обмеженими інтересами, а також часто повторюваними діями. Гостроту цих ознак можна визначити вже у віці до трьох років. Захворювання має генетичний характер і його основні причини поки не відомі науці, однак своєчасна реабілітація дитини з ранніх років його життя дозволяє у багатьох випадках домогтися впевнених результатів у соціальній адаптації, що сприяє більш повноцінному життю.

Історії відомо не мало яскравих особистостей, у яких спостерігалися деякі симптоми цієї не простої хвороби. Приміром, Вінсент Ван Гог і Леонардо да Вінчі, Гаррі Труман і Авраам Лінкольн, Вуді Аллен і Боб Ділан, і багато інших.

Міжнародний день дитячої книги – свято, встановлене з ініціативи Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку, починаючи з 1967, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

 

0 коментарів

Останні записи в блогах