Канадці допомагають Дніпропетровщині розробити стратегію розвитку регіону

16.04.2014, Економіка
Друкувати

На Дніпропетровщині триває реалізація проекту «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України».

Він діє у рамках підписаної Угоди між облдержадміністрацією та Конференційною радою Канади. Проект передбачає підготовку фахівців облдержадміністрації – учасників проекту, які спільно з його консультантами займаються детальним аналізом та розробкою стратегії розвитку області. Наразі ведеться робота з затвердження цієї стратегії до 2020 року. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Станіслав Молоков під час робочої зустрічі з представниками проекту.

Під час зустрічі директор проекту Пол Дарбі презентував бюджетний прогноз, який є останньою складовою стратегії розвитку.

«Саме бюджетний прогноз дає нам відповіді на питання скільки і які фінансові ресурси є в області, забезпечити виконання заходів, відображених у стратегії», – зазначив Пол Дарбі.

Станіслав Молоков наголосив на зацікавленості регіону у продовженні проекту.

«Попри складну політичну та економічну ситуацію, Дніпропетровщина залишається одним із лідируючих регіонів країни за рівнем економічного розвитку та стабільності у суспільстві. Ми не маємо наміру зменшувати темпи. І ми докладемо всіх зусиль для того, щоб ми і далі працювали за планом і форматом, який є наразі. Ми продовжуємо проект, – сказав він. – Ми обговорили стратегію розвитку регіону на професійному рівні, внесли до неї певні зміни. На черзі – громадські обговорення».

 

0 коментарів

Останні записи в блогах