«Клейнод» – для патріотів з вишуканим смаком

10.01.2014, Соціум
Друкувати

Японці віддають перевагу «Сейко», «Сітізен» та «Касіо», американці – «Таймекс», в Європі ж домінують швейцарські вироби. А у нас є власна марка – «Клейнод»!

Наявність власного національного виробника годинників свідчить про високий інтелектуально-технологічний потенціал країни й тішить самолюбство громадян. Історично так склалося, що в Україні ніколи не вироблялися свої годинники, потреби ж у них повністю покривалися за рахунок російських та білоруських заводів. Після розвалу Радянського Союзу Україна так і залишилася без годинникової промисловості. Ініціативу перехопили ринкові торговці, що заполонили ринок дешевою імпортною, найчастіше контрафактною продукцією. Проте завжди знаходяться люди ініціативні, яких не лякають труднощі та брак досвіду, тож у 1997 році з легкої руки випускника престижного вищого технічного училища імені Баумана Олексія Золотарьова в Києві було створено виробництво, аналогів якому й дотепер в Україні немає – Київський годинниковий завод. Партнером підприємства став Перший московський годинниковий завод, чий бренд «Польот» («Poljot») ще з радянських часів був синонімом найвищої якості та передових технологій.

Сьогодні Київський завод щомісячно виробляє від 2 до 7 тисяч годинників, причому не тільки наручних, але й вуличних, фасадно-баштових та інтер’єрних. Частина з них випускається під легендарною маркою «Poljot», а з 2002 року вперше в історії України наручні годинники виробляються під вітчизняною торговельною маркою «Клейнод» («Kleynod»).

Київський годинниковий завод дуже схожий на медичну лабораторію – тут панують «стерильні» умови виробництва, повна тиша та спокій. Доповнює враження й персонал, що працює в білих халатах зі складним, високоточним, майже хірургічним обладнанням.

Усі наші годинники збираються вручну, - розповідає технічний директор підприємства Анатолій Барсуков. – У цьому процесі задіяно 15 висококласних фахівців. Наразі запроваджено інноваційний чотирьохрівневий принцип технічного контролю продукції, що дозволило підняти стандарти якості до рівня швейцарських мануфактур. Тож ми є монополістом у виробництві українських годинників, адже пропонуємо не лише продукт, створений за найпередовішими технологіями, але й трьохрічну гарантію та подальше повноцінне обслуговування. До речі, за параметром «ціна-якість» ми не маємо конкурентів.

Читайте більше на сторінках газети "Червоний гірник"

Андрій Міхейченко, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах