Коментар правоохоронця: «Говорити про серійного маніяка зарано»

Друкувати

Учора, 14 червня, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Микола Верповський провів брифінг для ЗМІ. Він прокоментував ситуацію, пов’язану з випадками нападів на молодих криворожанок та вбивств двох дівчат. Правоохоронець офіційно не підтвердив інформацію, котра шириться в місті, про те, що всі ці злочини можуть бути справою рук серійного маніяка, – оскільки між ними простежуються як аналогії, так і відмінності.

Нагадаємо, нову жертву було виявлено вчора: оголене тіло дівчини знайшли неподалік 9-ї міськлікарні в Покровському районі. Наприкінці травня подібний злочин було вчинено в парку імені Богдана Хмельницького (Металургійний район). Це два офіційно зареєстровані вбивства. Решта випадків насильства по відношенню до молодих жінок кваліфікується як розбійні напади. Поліція розглядає причетність до всіх злочинів однієї людини, але поки це одна з кількох версій.

– Поки не буде затримано і встановлено зловмисника, говорити, що це одна особа не можна, – резюмував т. в. о. начальника Криворізького відділу поліції. – Наразі невідомо, чи було зґвалтовано останню жертву, оскільки ще немає результатів судмедекспертизи. Більш детальну інформацію буде повідомлено пізніше.

Прокоментував Микола Верповський і ситуацію з фотороботом, поширеним у ЗМІ та соцмережах. Цей фоторобот складено зі слів дівчини, на яку було здійснено напад у Саксаганському районі (поблизу «тисячки»). З іншими випадками це зображення не пов’язане.

– Наразі ведеться посилене патрулювання парків і скверів міста, – зазначив правоохоронець. – Разом з тим, рекомендую громадянам у вечірній час доби обмежити одиночне пересування.

Вікторія ДОБРОВОЛЬСЬКА

Фото з сайта ТРК "Рудана"

0 коментарів

Останні записи в блогах