Комфорт для пасажирів та безпека для довкілля: у Кривому Розі на міські маршрути вийшли 7 нових сучасних тролейбусів

28.07.2020, Події
Друкувати

У Кривому Розі продовжується реалізація спільного проєкту міста і Європейського банку реконструкції та розвитку з оновлення муніципального транспорту. На маршрутах уже працюють 36 сучасних тролейбусів.

28 липня чергові 7 машин розпочали роботу на трьох найбільших маршрутах, що поєднують п’ять районів: Тернівський, Покровський, Саксаганський, Металургійний, Центрально-Міський.

Під час запуску тролейбусів на лінію, мер Юрій Вілкул підкреслив: «Для промислового Кривого Рогу, з його величезним екологічним навантаженням, пріоритетом у сфері пасажирських перевезень є доступний та екологічно чистий муніципальний транспорт. За п’ять останніх років ми більш ніж на 40% оновили тролейбусний парк. Для нас дуже важлива співпраця з європейськими партнерами у сфері покращення пасажирських перевезень. У рамках проєкту з ЄБРР ми вже отримали 43 із 54 тролейбусів, до кінця серпня до міста надійде ще 11 одиниць (останні з очікуваної партії). Паралельно займаємося питанням оновлення трамвайного парку. У партнерстві з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) заплановано придбання 50 нових трамваїв та будівництво безшумних трамвайних колій по вулиці Соборності».

Чергові 7 тролейбусів заступили на маршрути №№23, 3 та 10. Директор КП «Міський тролейбус» Олександр Приходько зазначив: «Нова додаткова техніка дозволяє нам збільшити на 3 одиниці кількість машин на тролейбусному маршруті №3 «Ст. Рокувата — тролейбусне депо №2 (автовокзал)». Відтепер на ньому працюватиме 10 тролейбусів (замість 7), що дозволяє зменшити інтервал руху з 24 хв до 15 хв.

Також, буде подовжено маршрут №23 «Пл. Визволення — ст. Рокувата» до зупинки «Пл. Толстого» завдяки додатковим 3 одиницям. На цьому маршруті працюватиме 10 тролейбусів, що дозволяє зменшити інтервал руху з 26 хв до 20 хв. На маршруті №10 «Зуп. РЗФ-1 - мікрорайон Зарічний, 4 (вул. Десантна)» оновлений один тролейбус. Для кращої організації діючих маршрутів, за дорученням мера, буде облаштовано диспетчерський пункт на пл. Толстого».

Крім комфорту від поїздок у нових, сучасних тролейбусах, криворіжці можуть зручно для себе розрахуватися й за проїзд у транспорті. До послуг пасажирів – «Картка криворіжця», оформити яку можна через веб-сайт (kpcep.dp.ua). А найближчим часом мешканці зможуть поповнювати без комісії транспортну картку у спеціальних пунктах продажу (про їх розташування повідомлять додатково).

0 коментарів

Останні записи в блогах