Комуналка

На червневій сесії міської ради підтримано рішення про погодження проєкту угоди Кривого Рогу з Європейським банком реконструкції та розвитку «Про підготовку кредитного фінансування проєкту «Нове будівництво комплексу з перероблення, знешкодження та складування твердих побутових відходів у Металургійному районі».

У Кривому Розі за останні рокі виконано капітальний ремонт 466 ліфтів, у тому числі 133 ліфтів з початку 2020 року.

Наприкінці минулого тижня розпочаті підготовчі роботи по проспекту 200-річчя Кривого Рогу. Протягом 2018-2019 років відремонтована ділянка магістралі від вулиці Едуарда Фукса до Спаської. Цьогоріч мають завершити капремонт автошляху від вулиці Спаської до площі 30–річчя Перемоги.

У Кривому Розі в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку відбулося засідання керуючого комітету з реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кривому Розі».

Рішенням січневого виконкому створений штаб з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років відповідних служб. До його складу увійшли підприємства-постачальники житлово-комунальних послуг, підрозділи виконкому, підприємства, що обслуговують міську інфраструктуру.

Керівники теплопостачальних підприємств Кривого Рогу доповіли міському голові про проведену у січні роботу щодо корегування платіжок своїм абонентам.

У Кривому Розі міським бюджетом-2020, передбачено 320 млн грн на поточний ремонт вулиць та доріг.

За п’ять років в рамках міської програми з ремонту і модернізації зовнішнього освітлення у Кривому Розі вже замінили 25% від загальної кількості світильників на енергозберігаючі. Тільки у 2019 році замінено близько 30 тис. ламп на світлодіодні. 

Правоохоронці встановили та затримали членів злочинної групи, які займалися збутом метадону та опію на території міста. Лідером групи виявився 51-річний чоловік. Також до складу групи входили 54-річна жінка та її 46-річний родич. Наркотики збували головним чином у безконтактний спосіб за допомогою схованок. 

За підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в Кривому Розі в 27 школах та 17 дитячих садочках будуть впроваджені енергоефективні заходи.

У Кривому Розі під керівництвом мера Юрія Вілкула впроваджується проєкт з модернізації міської системи теплопостачання. У рамках комплексної роботи місто залучає інвестиції в будівництво сучасної системи подачі тепла в оселі криворіжців та зменшення енерговитрат та, як наслідок, зменшення витрат на оплату послуг.

З ранку понеділка 25 листопада на площу Горького вийшло зо два десятка протестувальників, які пізніше перемістилися на проспект Металургів, на пішохідному переході блокуючи наскрізний рух транспорту. Це були жителі будинку №6 по вул. Симбірцева, у яких наразі відсутнє централізоване опалення, заблоковане АТ «Криворізька теплоцентраль» внаслідок накопиченої жителями заборгованості та через документальну невпорядкованість щодо балансової приналежності підвідної труби теплопостачання.

Опалювальний сезон у Кривому Розі проходить стабільно. Всі бюджетні заклади: садочки, лікарні та школи – з теплом. Тепловики працюють в цілодобовому режимі і в короткі терміни усувають проблеми.

У рамках муніципальних програм з підтримки ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирних будинків) за вісім років у Кривому Розі відремонтовано понад 150 будинків. На таку підтримку ОСББ криворіжцям виділено з міського бюджету майже 57 млн грн.

У Кривому Розі ліфтове господарство у багатоквартирних житлових будинках налічує 3061 ліфт. За останні роки виконано капітальний ремонт 230 ліфтів. Тільки з початку 2019 року відремонтовано 100 ліфтів.

Міський голова Юрій Вілкул незадоволений тим, як комунальники та управителі ліквідовують наслідки липневого буревію, що ще залишилися. Мер поставив завдання, щоб в максимально короткі терміни управителі виконали роботи з благоустрою та завершили ремонт пошкоджених покрівель.

Дев’ятий рік у Кривому Розі працює муніципальна програма з ремонту мереж зовнішнього освітлення. З 2015 року за ініціативи мера Юрія Вілкула місто перейшло на постійне освітлення впродовж темної доби без переходу в «черговий режим».

На вересневому засіданні виконкому прийнято рішення щодо готовності житлового фонду, об’єктів соціальної сфери, теплопостачання, електротранспорту, дорожньо-мостового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період.

Комплексний підхід у ремонті доріг - 2019: міський голова Юрій Вілкул поставив завдання, щоб паралельно з ремонтом проїжджих частин, внутрішньо-квартальних доріг та приватного сектору був наведений лад на тротуарах.

Станом на 1 серпня загальна заборгованість за спожиті енергоносії підприємств тепло-водопостачання і водовідведення міста складає понад 6 млрд. грн.

У Кривому Розі дорожні служби проводять капремонти основних автомагістралей, ремонтують внутрішньо-квартальні дороги, прибудинкові території та облаштовують тротуари. За 5 років проведено ремонт 297 доріг Покровського і Тернівського районів.

Крім реалізації крупних дорожних проектів, міський голова Юрій Вілкул поставив завдання відповідально підійти до ремонту тротуарів.

У Кривому Розі за розпорядженням мера Юрія Вілкула підготовка до опалювального сезону 2019-2020 почалася відразу ж після того, як попередній сезон було завершено.

Зараз на комунальному підприємстві «Криворіжтепломережа» роботи проходять згідно з графіком. На сьогоднішній день готовність підприємства до зимову періоду – близько 80%.

В Кривом Роге продолжаются работы по ликвидации последствий урагана, который пронесся по городу 2 июля. Городской голова провел очередное заседание штаба по ликвидации последствий стихии, на котором были намечены планы работ на ближайшие дни.

КП «Кривбассводоканал» начало замену старых труб на ул. Концертная в пос. Божедаровка. На этой неделе здесь стартовал первый этап работ.

Развитие коммунального электротранспорта – приоритет в городских программах развития. Для удобства криворожан автопарк уже в ближайшие месяцы пополнится десятью новыми стоместными автобусами, приспособленных также и для пассажиров с ограниченными возможностями. При этом автобусы абсолютно экологичны – работают на газу.

С апреля месяца продолжаются работы на канализационной насосной станции Кривой Рог - КНС №10. Сюда поступают стоки из Центрально-Городского, Металлургического и части Саксаганского районов.

В первых числах июля дорожники будут приводить в порядок тротуары по улицах Лермонтова и Владимира Великого, проспектах Мира, Гагарина и Металлургов.

В Кривом Роге идет подготовка к отопительному сезону. На сегодня по коммунальному предприятию «Криворожтеплосеть», а также Днепровскому управлению регионального строительства у руководства города есть понимание по срокам выполнения ремонтных работ, замене коммуникаций, графиков испытаний котельного оборудования. И есть полная уверенность в том, что к началу осенне-зимнего периода теплоснабжающие предприятия будут готовы.

Соціальними мережами активно шириться фейковий допис про повне відключення води з 6 на 7 червня. 

Останні записи в блогах