Комунальному підприємству «Кривбасводоканал» – 90 років

18.01.2018, Події
Друкувати

У Криворізькому академічному міському театрі музично-пластичних мистецтв «Академія руху» відбулися урочистості з нагоди 90-річчя комунального підприємства «Кривбасводоканал».

Працівників підприємства удостоїли відзнак обласного й міського рівнів. Нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІ ступеня нагородили головного бухгалтера Антоніну Якущик.

Наше місто має одну з найскладніших в Україні систем водопостачання та водовідведення. На роботу цих систем великий вплив робить значна протяжність міста, відсутність рельєфу, необхідного для облаштування самопливної каналізації, а також діяльність гірничо-металургійного комплексу. Мало кому відомо, що струмінь води з крана бере свій початок в одному з двох водосховищ — Карачунівського та Південного. Далі очищена і знезаражена вода подається в місто по більш, ніж 1864 кілометрах водопровідних трубопроводів. А стоки відводяться по каналізаційних мережах протяжністю 1148 кілометрів.

Для надання повноцінних послуг жителям Кривого Рогу КП «Кривбасводоканал» використовує широкий комплекс виробничих об’єктів. Він включає в себе 5 станцій аерації з повною біологічною очисткою стічних вод (Північна, Південна, Центральна, Інгулецька станція аерації і станція аерації селища «Авангард»), 114 каналізаційних насосних станцій та майже 2 тисячі кілометрів каналізаційних мереж, які транспортують стоки; 72 підкачуючі водопровідні насосні станції та 1 тисячу кілометрів водопровідних мереж, що розподіляють воду споживачам в межах всього міста. На цих об’єктах працюють майже 2 тисячі працівників — мешканців нашого міста.

0 коментарів

Останні записи в блогах