Костянтин Павлов: «Місто продовжить обраний курс на соціальну допомогу криворіжцям. Будуть збережені не лише діючі види допомог, але й збільшені соціальні виплати жителям»

20.11.2020, Події
Друкувати

З турботою про людей. У Кривому Розі під керівництвом мера Юрія Вілкула збережена мережа центрів з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян. Їх у місті вісім. На забезпечення діяльності закладів з міського бюджету виділяється понад 100 млн грн. У 2020 році терцентри розширили (модернізували) перелік соціальних послуг для людей поважного віку: послуги з надання фізкультури, перукаря та шиття, тощо.

Про організацію роботи закладів соціальної сфери та визначення пріоритетів муніципальної комплексної програми соціального захисту мешканців на 2021 рік йшла мова на робочій виїзній нараді члена виконкому Костянтина Павлова до Інгулецького терцентру.

Цьогоріч заклад відзначає 25–річний ювілей. Соціальні працівники проводиться велика робота щодо формування нових форм діяльності зі своїми підопічними, задля цього колектив центру брав участь у конкурсі проєктів «Громадський бюджет».

У розмові із працівниками та підопічними терцентру Костянтин Павлов підкреслив: «Протягом десяти років під керівництвом мера Юрія Вілкула не було скорочено жодної соціальної установи. Вони утримуються виключно із міського бюджету. Всі соціальні працівники своєчасно отримують заробітну плату. Різного виду послугами - адресної допомоги, вдома, денного перебування охоплено більше 21 тисяч чоловік. Щиро вдячний кожному із працівників за відданість обраній професії, терпіння, тепло та увагу до людей поважного віку. І хочу запевнити:місто й надалі продовжуватиме обраний курс на соціальну допомогу, підтримку криворіжців. Будуть збережені не лише діючі види допомог, а зараз активно працюємо над новою програмою соціального захисту в якій пропонуємо збільшити соціальні виплати найменш захищеним жителям, А також підняти з 500 до 1500 гривень виплати з компенсації тарифів і зробити безкоштовним проїзд у комунальному транспорті для всіх жителів нашого міста».

З жовтня 2014 року у Кривому Розі працює проєкт К. Павлова «Соціальне таксі». «На сьогодні маємо 4 транспортні одиниці соціального таксі. За цей час надано більше 5 тисяч послуг мешканцям , обмежених у русі. Соціальним таксі користується понад 550 городян. До речі, три машини придбані за кошти міського бюджету, а от перше авто нам допоміг придбати Костянтин Павлов. У планах - забезпечити соціальним таксі кожен район нашого міста», - відзначила директор департаменту соціально політики Інеса Благун.

У Кривому Розі працює наймасштабніша в Україні система соціальної підтримки населення. Різні види соціальної допомоги з міського бюджету отримують більше 140 000 криворіжців.

0 коментарів

Останні записи в блогах