Костянтин Павлов: «Місто розпочало масштабну закупку та установку противірусних ламп. Завдяки подібним лампам Ухань в Китаї переміг Covid-19»

23.11.2020, Події
Друкувати

На першому етапі обладнання отримають лікарні, одразу після цього – школи та громадський транспорт.

Для боротьби з коронавірусом та захисту криворіжців Кривий Ріг першим в Україні розпочав закупівлю унікального обладнання. Противірусні лампи нового покоління отримали багатопрофільні лікарні міста у яких є стаціонари, а також медико - діагностичний центр.

Член виконкому міськради Костянтин Павлов сказав: «Місто розпочало масштабну закупку та установку противірусних ламп для медичних закладів. Саме завдяки подібним лампам Ухань в Китаї переміг Covid-19. Дуже важлива особливість даної лампи полягає в тому, що люди можуть знаходитися у приміщенні та працювати без шкоди здоров’ю навіть при увімкненому пристрої. Ми передали лікарням міста 110 ламп, раніше була закуплена пробна партія у кількості 68 одиниць, які ми встановили у амбулаторіях, пологових будинках. Вони довели свою ефективність».

Надсучасні засоби у боротьбі з Ковід протестовані у 5-ти країнах, мають сертифікати якості Євросоюзу. Лампи пройшли експертизи, що підтвердили їх безпечність для людини (Академія медичних наук України, Національна академія наук, Інститут вірусології та мікробіології імені Заболотного, Університет мікробіології в Будапешті (Угорщина). Університет мікробіології в Софії (Болгарія). Лампа успішно пройшла тестування та підтвердила свою ефективність у подоланні коронавірусу та інших вірусів в лабораторіях Бостонського та Колумбійського університетів (Сполучені Штати Америки). Іонізуюча лампа не лише вбиває шкідливі бактерії, але й здатна виробляти вітамін D.

«Якщо звичайним кварцем можна обробляти приміщення лише певний час та виключно без людей, то іонізуючі лампи працюють цілодобово, без виключення, у присутності людей. В амбулаторіях встановлюємо такі лампи на фільтрах та прийомних відділеннях», - зазначила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги №5 Анастасія Кузнецова.

З початку карантину у Кривому Розі працює створений розпорядженням мера Юрія Вілкула оперативний штаб з протидії коронавірусу. Місто мобілізувало зусилля на забезпечення медичних працівників засобами захисту, а заклади - сучасними апаратами та медпрепаратами, необхідними для подолання корона вірусу. При цьому, Кривий Ріг нічого не отримував з Національного фонду по боротьбі з коронавірусом. З міського бюджету використано 132,6 млн грн на матеріально-технічне забезпечення лікарень, придбання тестів для проведення лабораторної діагностики, сучасного обладнання, лікарських засобів та створення безпечних умов для дітей, підопічних та працівників у закладах освіти, культури, фізичної культури і спорту та соціального захисту.

0 коментарів

Останні записи в блогах