Костянтин Павлов: «Незважаючи на карантин, необхідно в школах виконати максимальну кількість ремонтів - дітям має бути комфортно»

14.07.2020, Освіта
Друкувати

З початку року в 150 освітніх закладах Кривого Рогу, незважаючи на карантин, проводяться капітальні та поточні ремонти. З них, у восьми закладах капремонти вже виконано. Більшість - на завершальному етапі.  

Наразі, у  школах №46 та №125 Покровського району тривають капітальні ремонти спортивних залів. Виїзну робочу нараду в школах провів радник міського голови  Костянтин Павлов.

«Зараз оновлюємо дитячі дошкільні заклади, капітально ремонтуємо школи та створюємо комфортні умови для проведення занять з фізичного виховання школярів. Це  - інвестиція в розвиток наших дітей, їхнє здоров’я», - зазначив Костянтин Павлов. 

У спортивній залі школи №46 відновили   вентиляційну систему, замінили вікна на енергозберігаючі, встановили нові імпортні батареї та економні лампи в залі та роздягальнях. Також, настелили спеціальне спортивне покриття на підлогу спортзали. Будівельники вийшли вже на фінішну пряму і об’єкт здадуть до першого вересня.

У  спортзалі школи №125 будівельники відремонтували стіни, стелю, модернізували освітлення та замінили вікна на пластикові енергозберігаючі. Встановили нові радіатори. До початку нового навчального року всі роботи будуть виконані.

«Залишається замінити підлогу у спортзалі. Ми розуміємо, що в першу чергу відремонтували стіни і стелю, але підлога потрібна теж нова. Я особисто проконтролюю, щоб управління освіти і науки запланувало в найкоротший термін ремонт підлоги спортзалу школи №125. Тому що сучасні шкільні спортзали повинні бути не тільки світлі та з гарним спортивним інвентарем, а також зі спеціальним покриттям на підлозі, яке призначене для регулярних та інтенсивних навантажень», - підкреслив Костянтин Павлов.

0 коментарів

Останні записи в блогах