Костянтин Павлов: Прямий обов’язок теплогенеруючих підприємств - модернізувати мережі та котельні, забезпечувати стабільну подачу тепла до кожного будинку в усіх районах міста

14.01.2021, Події
Друкувати

Кривий Ріг першим в Україні розпочав підготовку вже до нового опалювального сезону 2021-2022 років. Розпорядженням міського голови створено Штаб з підготовки до його проходження. Будуть модернізуватися котельні та мережі теплопостачання міста.

Це питання стало головним на січневому засіданні виконкому, на якому було затверджено план підготовки міста до наступного опалювального сезону.

«Ми розуміємо, що теплогенеруючим підприємствам доволі складно працювати в умовах зростаючих цін на газ, електроенергію та інше. Місто не в змозі впливати на ці тарифи. Однак, незважаючи ні на що, прямий обов’язок підприємств займатися модернізацією мереж та котелень, забезпечувати стабільну подачу тепла до кожного будинку в усіх районах міста. Саме тому ми вже зараз, паралельно з проходженням нинішнього опалювального сезону, розпочинаємо підготовку до нового й формуємо план необхідних заходів», - підкреслив міський голова Костянтин Павлов.

Серед основних заходів – продовження роботи з впровадження сучасних енергозберігаючих технологій. Для цього будуть капітально відремонтовані 5 котлів на котельнях «Криворізької теплоцентралі» і «Криворіжтепломережа», замінені понад 18 км мереж теплопостачання, буде продовжена робота по встановленню приладів обліку тепла, утеплені заклади освіти та медицини.

Важливою складовою підготовки до нового опалювального сезону залишається встановлення приладів обліку тепла в будинках криворіжців, що, як показує практика, дозволяє жителям платити значно менше, ніж без лічильника.

«Багатоквартирні житлові будинки, де послуги з централізованого опалення надає комунальна «Криворіжтепломережа» на 100% обладнані приладами обліку тепла. В той же час, державна «Криворізька теплоцентраль» у минулому році встановила лише 174 прилади обліку. На сьогодні обліком охоплено 82% будинків або 97% помешкань споживачів. Необхідно працювати над цим й у 2021 році», - сказав Іван Карий, директор департаменту розвитку інфраструктури міста.

Також, для покращення умов проживання в багатоквартирних будинках і гуртожитках, у місті продовжують реалізовуватися міські програми: підтримки ОСББ; «Теплий дім»; програма по ремонту житлових будинків та гуртожитків; програма відшкодування частини кредитів. Досить значне фінансування з міського бюджету передбачено для реалізації Програми підтримки ОСББ-20 млн грн, на реалізацію Програми «Теплий дім» - 5,0 млн грн., для реалізації Програми відшкодування частини кредитів передбачено - 4 млн грн.

0 коментарів

Останні записи в блогах