Костянтин Павлов: «Ремонтуючи внутрішньоквартальні дороги - максимально враховуємо побажання мешканців»

18.09.2020, Події
Друкувати

У Кривому Розі пріоритет у ремонті доріг-2020: внутрішньоквартальні та прибудинкові території. Наразі, наведено лад на близько 40 вулицях. Завдання - комплексно підходити до ремонту та максимально враховувати побажання самих жителів.

Приклад такого комплексного благоустрою - багатоквартирний мікрорайон по вулиці Чарівній у Тернівському районі. Відремонтовані внутрішньоквартальні дороги, тротуари та прибудинкові території житлових будинків №11, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 25.

Член виконкому Костянтин Павлов зазначив: «З початку планувалося виконати роботи на площі близько 5 тис. кв. м. Мова йшла про частковий ремонт тротуарів та внутрішньоквартальної території. Коли приступили до робіт, до нас звернулися мешканці, які проживають у цьому мікрорайоні, з проханням збільшити площу ремонту. Йдучи назустріч людям, ми відремонтували не лише тротуари та прибудинкові дороги, а й підходи до контейнерних майданчиків, продовольчих магазинів, школи. Приділили увагу та заасфальтували так звані «народні доріжки», які проклали самі жителі. В цілому, покладено більше 9 тис м2 асфальту».

Крім вулиці Чарівної, виконано ремонт асфальтного покриття внутрішньоквартальних доріг на вулицях: Героїв АТО, Єсеніна, Електрозаводська, Адмірала Головка, Петра Дорошенка, Пушкіна, Лермонтова, Павла Глазового, Співдружності, Покровська, проспектах 200-річчя Кривого Рогу, Гагаріна та Металургів.

Також, відновлено покриття доріг сектору приватної забудови на вулицях: Божедарівська, Ковельська, Центральна, Блока, Богуна. Відремонтовані дороги на вулицях Самотічна, Каширська, Нікопольське шосе, Меркулова, ділянок доріг від вулиці Вернадського до вулиці Серафимовича та від Н-23 до с. Авангард, перемичок від об’їзної дороги до вулиці Фабрична.

Довідково:

У Кривому Розі у міському бюджеті на ремонт доріг та вулиць у 2020 році передбачено 333, 27 млн грн. На сьогодні виконано асфальтування доріг площею понад 134 тисячі кв м та відремонтовано асфальтне покриття за допомогою машини для комплексного ямкового ремонту (ремонтер) на площі більше 79 тис кв м.

 

0 коментарів

Останні записи в блогах