Костянтин Павлов: «Робимо максимально можливе, щоб виконати побажання городян з ремонту доріг. До ладу вже приведено 50 автошляхів»

16.06.2020, Події
Друкувати

У Кривому Розі продовжуються роботи з поточного ремонту асфальтового покриття вулиць та доріг міста. Вже відремонтовано 141 тис кв. м доріг.

Радник міського голови Костянтин Павлов провів робочу нараду за ходом ремонту дороги по вулиці Меркулова в Саксаганському районі. З понеділка розпочато підготовчі роботи: знімання фрезою пошкодженого асфальтового покриття.

Костянтин Павлов сказав: «Продовжуємо роботи з поточного ремонту вулиць і доріг міста. З початку року вже відремонтовано понад 141 тисячу квадратних метрів доріг. У даний час тривають роботи як по ремонту внутрішньоквартальних доріг, так і з'їзду з об'їзної в районі перехрестя на Літке. Зараз, як ви бачите, почали і ремонт дороги на Меркулова. Поставлено завдання і тут, і на інших об'єктах максимально робити «під фрезу» - це і більш якісно, і набагато довговічніше» .

Наразі, продовжуються роботи з ремонту внутрішньоквартальних доріг уздовж житлових будинків, розташованих між вулицями Героїв АТО, Єсеніна та проспектами Гагаріна та Металургів; на вулицях Павла Глазового, Покровській та проспекті 200-річчя Кривого Рогу. Враховуючи технічний стан з’їзду з шляхопроводу №3 (об’їзна дорога), у районі перехрестя з вул. Літке, розпочато поточний ремонт частини, яка отримала найбільше ушкодження.

Повністю завершено роботи з відновлення асфальтового покриття внутрішньоквартальних доріг на вул. Електрозаводській, уздовж буд. 3, 5, 15 на вул. Петра Дорошенка та заїздів до них, між будинками №№72-126 на вул. Героїв АТО та тротуарної частини, між будинками №№9-17 на вул. Адмірала Головка, уздовж буд. 2 на вул. Пушкіна та буд. 1, 3, 5 на вул. Лермонтова, доріг на вулицях Божедарівській та Ковельській (за маршрутом руху №79), Іорданській, перемичок від вул. Фабричної до об’їзної дороги, що з’єднує автомагістраль Н-23 із сел. Авангард.

Також, виконано роботи з улаштування асфальтового покриття на вулицях Блока та Богуна, з відновлення асфальтового покриття дороги від вул. Вернадського до вул. Серафимовича, по якій рухається маршрут № 71, укріплення узбіччя дороги на вул. Купріна.

0 коментарів

Останні записи в блогах