Кожна третя ДТП на пасажирському транспорті області - криворізька

Друкувати

За сім місяців поточного року в Кривому Розі зареєстровано 40 дорожньо-транспортних пригод за участю пасажирського транспорту, в котрих 1 людина загинула та 67 отримали травми різного ступеня тяжкості. В той час, як загалом по Дніпропетровській області з початку поточного року скоєно 122 ДТП за участю пасажирського транспорту, в результаті чого 11 людей загинуло та 167 травмовано.

З метою профілактики ДТП на транспорті, котрий здійснює пасажирські перевезення, співробітники відділу ДАІ Кривого Рогу проводять профілактичне відпрацювання.

«З 3 по 9 серпня в нашому місті спільними зусиллями працівників відділу ДАІ Кривого Рогу і співробітників Управління ДАІ в Дніпропетровській області проводяться профілактичні заходи, спрямовані на попередження ДТП на пасажирському автотранспорті. Зокрема, проведення бесід з автоперевізниками та водіями щодо необхідності дотримання вимог Правил дорожнього руху, контроль за технічним станом пасажирського транспорту та за дотриманням вимог ПДР водіями пасажирського автотранспорту. Зазначу, що профілактичні дії такого спрямування криворізькі інспектори ДАІ проводять регулярно», - зауважив інспектор відділу профілактичної роботи відділу ДАІ Кривого Рогу Андрій Юраш.

Тільки з початку року зафіксовано 1291 випадок порушення ПДР водіями пасажирського автотранспорту. Зокрема: 4 водії перебували за кермом в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння; 580 водіїв порушили правила проїзду пішохідних переходів; зафіксовано 13 фактів перевищення встановленої швидкості руху та 47 - проїзду на заборонений сигнал світлофора; порушення правил перевезення пасажирів відбувалося 133 рази.

Разом з тим, у ході профілактичних заходів виявлено 94 транспортні засоби з технічними несправностями. А саме: з несправною гальмівною системою – 35, несправним рульовим управлінням – 8, непрацюючими чи заблокованими аварійними виходами – 14, несправностями чи невідповідністю коліс та шин – 17.

«У Кривому Розі зареєстровано 34 пасажироперевізники і 1329 одиниць пасажирських автотранспортних засобів. Водії, котрі керують технічно несправним пасажирським автотранспортом, автоматично наражають на небезпеку як себе та пасажирів, котрих вони перевозять, так і інших учасників дорожнього руху», - наголосив інспектор ДАІ.

Державтоінспекція міста Кривого Рогу звертається до автоперевізників та водіїв пасажирського транспорту: суворо дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху України, своєчасно перевіряйте технічний стан транспортних засобів, не допускайте виїзд несправного транспорту.

Світлана Нікітіна

 

0 коментарів

Останні записи в блогах