КП «Кривбасводоканал»: при переведенні працівникам гарантовано офіційне працевлаштування, збереження вислуги років та соціальний пакет

09.02.2018, Комуналка
Друкувати

З метою більш детального вивчення ситуації, що стосується такого стратегічного питання, як водозабезпечення промислового гіганта питною водою, та соціальних гарантій сотень криворізьких родин працівників «Кривбаспромводопостачання», Криворізький міський голова Юрій Вілкул прийняв рішення про створення тимчасової комісії. Очолив комісію секретар Криворізької міської ради Сергій Маляренко. Минулого тижня комісія провела своє друге засідання.

Орендні відносини з передачі деяких експлуатаційних об’єктів ДП «Кривабспромводопостачання» комунальному підприємству «Кривбасводоканал» відбуваються виключно в законодавчій площині: за рішенням Фонду держмайна України та з дотриманням вимог чинного українського законодавства. Такого висновку дійшла комісія з числа фахівців регіонального управління Держпраці.

У експертів управління Держпраці також немає жодних претензій щодо процедури переведення працівників ДП «Кривбаспромводопостачання» до комунального підприємства «Кривбасводоканал».

На комунальному підприємстві «Кривбасводоканал» уже з 1 січня 2018 року введено в дію новий штатний розпис, оклади та годинні тарифні ставки робочих. Усе — із зазначенням робітників орендованих об’єктів, тобто з урахуванням переведених з державного підприємства «Кривбаспромводопостачання» працівників. Загалом — 779 осіб.

Відповідно до чинного законодавства встановлено граничний строк, до настання якого працівники ДП мають змогу перевестися до комунального підприємства. Це — 3 квітня поточного року. В іншому разі - звільнення внаслідок скорочення, що відповідає чинному законодавству України про працю.

Світлана Нікітіна, «Червоний гірник»

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах