Кривий Ріг – Анталія – Кривий Ріг

06.05.2014, Соціум
Друкувати

Саме за таким маршрутом з 18 червня з Криворізького міжнародного аеропорту розпочнеться авіасполучення з цим турецьким містом-курортом.

Принаймні, таке пообіцяв директор однієї зі столичних туристичних фірм Роман Єгоров під час нещодавньої презентації нового для нашого міста напрямку.

– Ми вже запровадили подібну туристичну програму для Києва та Вінниці, а зараз воліємо її відкрити й для Криворізького регіону, – зазначив Р. Єгоров. – Тож авіалайнер «Airbus A320» на 180 місць з 18 червня щосереди відлітатиме з Кривого Рогу, аби вже за дві години доставити відпочивальників на турецьке узбережжя. На початку вартість тижневого туру економ-класом становитиме орієнтовно $300-400, а як буде надалі – подивимось. До цього наша компанія головним чином орієнтувалась на роботу з Болгарією, але зараз вирішили відкрити для себе та відпочивальників також і Туреччину. Щодо цього й пропонуємо співпрацю криворізьким туроператорам.

– Чи не вперше за останні роки авіаперевезеннями займатиметься не авіакомпанія, а туристична компанія, – прокоментував таку подію заступник міського голови Олександр Світличний. – І це доволі позитивний показник, адже передбачається надання криворіжцям усього комплексу туристичних послуг, а не тільки суто трансферу. Міська влада завжди йшла та йтиме назустріч новаціям, які сприятимуть комфорту городян та розвитку нашого аеропорту. Водночас, не забуваймо й про туристичні принади Криворіжжя, зокрема про можливості його промислового туризму. Тож бажано, аби не тільки туристи летіли з нашого міста, а приїжджали й до Кривого Рогу, в якому справді є на що подивитись.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах