Кривий Ріг отримає 2 мільйони гривень на дороги та благоустрій

06.05.2013, Економіка
Друкувати

 Гроші виділить ПАТ "ЄВРАЗ СУХА БАЛКА".

Наприкінці минулого тижня міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул та генеральний директор ПАТ «ЄВРАЗ СУХА БАЛКА» Андрій Давидов також підписали відповідний документ, за яким місто отримає 2 мільйони гривень на благоустрій, ремонт житла та доріг.

Кількість підприємств, що сповідують ідеологію соціального партнерства, в Кривому Розі продовжує зростати. Як ми повідомляли, 12 квітня було укладено угоду про партнерство між містом і ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ».

«Уже третій рік ми співпрацюємо з підприємством «ЄВРАЗ СУХА БАЛКА». Приємно, що обсяг інвестицій порівняно з минулим роком залишився на тому ж високому рівні. Соціальна відповідальність бізнесу є гарною прикметою нашого часу.

Адже в третьому тисячолітті можна досягти значних успіхів лише вкладаючи інвестиції в персонал, зокрема – в умови його проживання. Завдяки соціальному партнерству з «ЄВРАЗ СУХА БАЛКА» наше місто стане кращим, а його жителі, у тому числі й шахтарі, будуть йти на роботу з гарним настроєм та впевненістю в завтрашньому дні», – сказав міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул.

Як повідомив генеральний директор ПАТ «ЄВРАЗ СУХА БАЛКА» Андрій Давидов, головними пріоритетами роботи очолюваного ним підприємства є безпечність виробництва, обсяги якого в цьому році зросли на 30%, і турбота про працівників. Це привертає охочих працювати, тому колектив зростає. Зростають і обсяги інвестицій та розмір заробітної плати.

0 коментарів

Останні записи в блогах