Кривий Ріг повинен скоротити викиди вуглекислого газу до 2020 року на 20%

02.04.2013, Економіка
Друкувати

Це передбачено Планом сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року.

Про актуальність затвердження Плану та його головні завдання на пленарному засіданні XXXII сесії міської ради VI скликання доповів начальник відділу з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міськради Ігор Галочка.

За його словами, в Плані поставлено досить серйозне завдання – скоротити викиди вуглекислого газу по місту до 2020 року на 20%. Але процентні показники, природно, не найголовніше - завдання Плану досить широкі.

Складно переоцінити важливість питань енергоефективності, оптимізації паливно-енергетичного балансу та економії витрат на енергоресурси в сучасних умовах. Враховуючи те, що ці заходи дають не «одноразовий», а довгостроковий ефект, їх економічна доцільність не викликає сумнівів.

Також Планом передбачено модернізацію котелень, системи насосних станцій, інших об'єктів міського господарства, а це, крім іншого, ще й підвищення надійності та якості забезпечення мешканців міста житлово-комунальними послугами, тобто життя криворіжців стане більш комфортним.

 Важлива роль в реалізації Плану відведена промисловим підприємствам Кривбасу. Зниження енерговитрат на підприємствах дасть можливість підвищити конкурентоспроможність продукції, що ними випускається, в місті ж зменшиться екологічне навантаження.

 

Андрій Міхейченко, "Червоний гірник"

0 коментарів

Останні записи в блогах