Кривий Ріг спирається на «Полстар»

02.12.2013, Економіка
Друкувати

Минулого четверга в Палаці культури імені Артема у добрій і дружній атмосфері відбулись урочистості з нагоди 10-річчя підприємства «Полстар».

Їм передував показ мод з виробів цієї фабрики.

Під час урочистостей привітання від міського голови зі сцени передав його заступник Костянтин Бєліков.

– Криворізька якість стає відомою в усьому світі, - зазначив К. Бєліков. – У тому числі й завдяки виробам «Полстару», якими користуються по всій Західній Європі. Тим самим європейці віддають перевагу саме криворізькій продукції, яка виробляється на цій славній фабриці. Місто спирається на вас, місто шанує вас і щиро вітає з вашим першим ювілеєм!

Виконуючи приємне доручення виконкому міськради, К. Бєліков заохотив тих, без кого була б неможлива поява і подальша успішна діяльність «Полстару» на криворізькій землі. Тож нагрудними знаками «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня були нагороджені Ричард Сломка – президент австрійської компанії «Поларіс», один із засновників «Полстару», а також голова правління підприємства Томаш Мик.

На адресу ювіляра надійшло чимало привітань, зокрема, слова подяки за плідну роботу у своїх вітальних адресах передали народні депутати України Вячеслав Задорожний, Юрій Любоненко та Костянтин Павлов. Своїми творчими подарунками присутніх також вітали творчі колективи міста. 

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник". Фото Андрія Трубіцина

0 коментарів

Останні записи в блогах