Криворіжці платитимуть більше за мобільний зв'язок

18.01.2013, Економіка
Друкувати

Оператор фіксованого телефонного зв'язку Укртелеком з 21 січня 2013 змінює ряд тарифів на міжміський зв'язок і на дзвінки на мережу стільникового зв'язку.

Так, з 21 січня буде більш ніж на 70% збільшено тариф на дзвінки з міських телефонів на мережу мобільного зв'язку дочірньої компанії Укртелекому - ТриМоб - з 0,25 грн / хв. до 0,43 грн / хв.

При цьому оператор зменшив тариф на міжміські дзвінки на фіксованій мережі (зі стаціонарного на стаціонарний телефони) у робочі дні з 0,48 до 0,43 грн / хв.

Тарифи на дзвінки з мережі стаціонарного зв'язку Укртелекому на мережі мобільного зв'язку залишилися незмінними (1,2 грн / хв.), крім мережі Голден Телеком (входить до бізнес-одиниці Вимпелком в Україні, працює під брендом Київстар), де тариф зменшується до 1, 08 грн / хв.

Крім того, Укртелеком також у 6,25 разу збільшує тарифи на додаткові послуги міжміського телефонного зв'язку за попереднім замовленням: виклик абонента за третім із п'яти зазначених у замовленні номерів (до 3 грн), виклик абонента за четвертим та п'ятим номерами (до 6 грн), виклик певної особи (до 6 грн), надання розмови у призначений абонентом час (до 6 грн). В аналогічній пропорції зросте і тариф на запрошення в переговорний пункт особи для ведення міжміської телефонної розмови (до 15 грн), тариф на довідку про номер телефону в іншому населеному пункті (до 9 грн).

Оператор також вводить тарифи на міжміські дзвінки на мережі за попереднім замовленням (раніше були відсутні), які встановлені в розмірі 3 грн / хв. на фіксованій мережі та 3,60 грн на мережі мобільних операторів.

Теги: тариф  дзвінки 
0 коментарів

Останні записи в блогах