Криворіжці, а вим чули про "Барвисту Україну"?

22.08.2013, Події
Друкувати

Цими днями в Національному комплексі «Експоцентр України» в Києві проходить Всеукраїнська виставка «Барвиста Україна».

20 серпня голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков відкрив на ній експозицію Дніпропетровської області. Експозиція області є традиційно найбільшою на виставці й проходить під девізом: «Дніпропетровщина – регіон можливостей». Вона розміщена в павільйоні №3 «Експоцентру» на загальній площі 456 кв. м. Ще на 150 кв. м розташовано відкриту експозицію регіону перед павільйоном.

«Наша експозиція – це Дніпропетровщина в мініатюрі. Це картина життя регіону - важливі проекти і досягнення. Це те, що важливо для області сьогодні і в майбутньому. Те, чим живе Дніпропетровщина, чим пишається Україна, – це метал і хліб, космічні ракети і унікальний Петриківський розпис, освітні інновації та спортивна інфраструктура», - наголосив Дмитро Колєсніков.

На експозиції області представлено 7 галузевих виставок та стенди 16 найбільших підприємств Дніпропетровщини в різних сферах. Кожен стенд експозиції демонструє сучасні досягнення та розробки, представляє перспективні проекти та найкращі підприємства своєї галузі. Серед учасників і 14 представників Кривого Рогу. Всі вони – добре відомі в нашому місті підприємства та організації, котрим є чим гордитися і що продемонструвати у своїй сфері. Серед них, зокрема, не лише потужні виробники - Інгулецький, Центральний та Північний ГЗК, але й ті, хто демонструє проведення реформи галузі - Криворізький перинатальний центр та Центр первинної медико-санітарної допомоги №4, працює у сфері середнього та малого бізнесу, опікується забезпеченням городян належними комунальними послугами.   

Експозицію Дніпропетровської області відвідав голова правління міжнародної громадської організації «Земляцтво Придніпров’я» Вячеслав Задорожний. Він відзначив високий рівень розвитку регіону та наголосив, що Дніпропетровщина – не лише регіон-лідер, але й регіон безмежних можливостей. Вячеслав Задорожний також відзначив високий рівень презентації області на виставці «Барвиста Україна». 

0 коментарів

Останні записи в блогах