Криворіжці запитують про сніг

20.12.2013, Комуналка
Друкувати

На адресу «Червоного гірника» продовжують надходити листи від читачів, котрі цікавляться наданням житлово-комунальних послуг.

Так, житель Довгинцівського району Валентин Якименко питає: «Перші снігопади цієї зими були незначними, проте приємно вразив той факт, що пішохідні доріжки та тротуари були розчищені від льоду та посипані відсівом. Чи добре підготувались комунальники, аби й надалі витримати всі іспити зими, яка тільки розпочалась?»

Відповідає директор ТОВ «Житлосервіс-КР» Тетяна Кабакова:

«Готуватись до роботи в зимовий період наше підприємство почало дуже давно. У першу чергу підготували житловий фонд до опалювального періоду, і з жовтня в усіх будинках, які ми обслуговуємо, є тепло. Крім цього, створено запаси відсіву, що посипається заради протидії ожеледиці. У Довгинцівському районі заготовлено 114 тонн, у Саксаганському – 232 тонни. З того часу, як випав сніг, наші двірники щоранку о п’ятій годині вирушають на прибирання та підсипання прибудинкової території, пішохідних доріжок тощо. За моїм дорученням ведеться й прибирання підходів до зупиночних комплексів, аби люди могли безпечно діставатись до роботи та по особистих справах. Потреби у використанні нашої спецтехніки поки ще не було, але вона готова будь-якої миті в разі необхідності підключитись до роботи. У такому режимі будемо працювати аж до весняного потепління».

Жителі мікрорайонів Східний-1, 2, 3 можуть звернутися до ТОВ «Житлосервіс-КР» за адресою: бульвар Кірова, 3. У Саксаганському районі адміністрація «Житлосервіс-КР» знаходиться за адресою: мікрорайон Сонячний, 25а.

0 коментарів

Останні записи в блогах