Криворізькі акробати – у числі кращих

Друкувати

Нещодавно в передмісті Парижа завершився чемпіонат світу серед юніорів віком 12-18 років. Романтична Франція була прихильною до криворізьких спортсменів, тож вони вибороли ІІІ місце.

Змагалися за перемогу в чоловічих групових вправах вихованці ДЮСШ №1 Сергій Горін, Юрій Семенов, Андрій Набоков та Владислав Алексєєв. Таке досягнення стало можливим завдяки наполегливій праці тренера Сергія Послушного.

– Минулого року на чемпіонаті Європи ми вибороли ІІІ місце, – розповідає Сергій Михайлович. – На чемпіонаті світу теж хотілося бути в числі кращих. Однак у змаганнях брали участь настільки сильні команди, що наша віра у себе дещо похитнулася. Проте хлопці зібрались і посіли ІІІ місце. Наша четвірка – у числі кращих серед 1500 спортсменів. Ми невимовно раді такому результату.

Юнаки займаються спортивною акробатикою з шести років. Їхній професійний шлях триває вже сьомий рік, але вони і не думають зупинятись на досягнутому. В планах – продовжувати спортивну кар’єру і підкорювати все нові та нові вершини. Зокрема, гідно виступити на Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту.

 

Дар’я Ворона, "Червоний гірник". Фото з архіву ДЮСШ №1

 

0 коментарів

Останні записи в блогах