Криворізький автопарк «швидкої» поповнився 22 сучасними «Пежо»

14.05.2014, Медицина
Друкувати

Криворізька міська станція швидкої медичної допомоги, незважаючи на нинішню важку ситуацію в країні, переживає свої кращі часи щодо технічного оснащення. За рахунок бюджетних коштів її автопарк одразу поповнився 22 новенькими автомобілями марки «Пежо». А до кінця року ця міська станція отримає ще 3 такі сучасні карети «швидкої».

Як сказав на урочистому врученні ключів від машин медпрацівникам служби «103» перший заступник губернатора Дніпропетровщини Анатолій Крупський, у нашій області триває оновлення автопарку: із запланованих 90 машин область уже отримала 73. Кожна автомашина повністю укомплектована найновішим обладнанням, яке значно розширює можливості лікарів у наданні меддопомоги їхнім пацієнтам. А це – сотні врятованих життів.

– Аби вимагати від фельдшерів, лікарів професіоналізму, треба створити їм належні умови, - зазначив А.Крупський. - Сьогоднішня подія – це той спільний крок, який зроблено для забезпечення сучасного та оперативного лікування наших людей. Цього року плануємо розробити проект центральної диспетчерської служби, котра обслуговуватиме жителів Криворіжжя, тобто створимо гарні умови для тих, хто приймає екстрені виклики, і тих, хто на них виїздить.

– Щороку поліпшується медобслуговування городян, воно стає якіснішим, - наголосив під час свого виступу на урочистостях мер Юрій Вілкул. – Торік ми отримали 20 автомашин, із яких 8 реанімобілів, зараз – 22, у тому числі – 2 реанімобілі. Так мусить бути, бо ви, медпрацівники «швидкої», – передовий загін нашої медицини. Сьогоднішнє технічне оснащення значно краще, ніж раніше, тож зараз усе залежить від вашого професіоналізму. Спасибі за вашу працю на благо криворіжців. Усім добра і спокою. Дякую Дніпропетровській облдержадміністрації за те, що наша область, рідне місто отримують таку сучасну й необхідну медичну техніку.

Виконуючий обов’язки директора департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Македонський зазначив, що віднині медпрацівники швидкої допомоги Кривого Рогу трудитимуться в комфортабельних умовах. За його словами, департамент, який він очолює, має великі плани щодо поліпшення системи охорони здоров’я на Дніпропетровщині, насамперед у Кривому Розі. Зокрема, в майбутньому формуватиметься нова станція швидкої допомоги, оснащена спеціальною системою зв’язку.

– Минулого року ми відзначили своє 90-річчя, - нагадав присутнім головний лікар Криворізької міської станції швидкої медичної допомоги Анатолій Бійовський. – Тобто в нас було славне минуле, є стабільне сьогодні. І ця пам’ятна подія свідчить: буде й майбутнє. Та для цього потрібні світлі голови й умілі руки. А головне – бажання жити та працювати по-новому, щоб рівень надання першої медичної допомоги ставав ще кращим. І не лише в нашому місті, але й на Дніпропетровщині та в Україні. Новенькі автомобілі, що ми отримали, відповідають усім євростандартам.

Як запевнив фельдшер реанімаційної бригади № 25 міської служби «103» Ігор Вдовін, апаратура автомобіля «Пежо» набагато досконаліша у порівнянні з тими зразками, котрі було отримано торік. Так само сучасніші ноші для транспортування хворих. Вони дозволяють з обох сторін надавати меддопомогу хворому одночасно двом фельдшерам. А це дуже важливо в їхній повсякденній роботі. Є також апарат для штучної вентиляції легень, портативний переносний кардіограф, медтехніка для реанімаційних заходів, дефібрилятор (тобто у випадку смерті пацієнта можна одразу проводити необхідні дії, щоб повернути його до життя). Як переконує Ігор Миколайович, нині вони мають таку ж сучасну апаратуру, як у західних колег. Не тільки за технічним оснащенням, але й за комфортністю. Тому приємно працювати на таких автомашинах. І вони постараються виконувати свою роботу ще ліпше на благо здоров'я городян.

Варто додати: криворізька служба «103» обслуговує не лише жителів нашого міста, але й мешканців п’яти прилеглих районів – Апостолівського, Криворізького, Широківського, Софіївського та П'ятихатського. На 8 підстанціях працює 76 цілодобових виїзних бригад, а також є 15 пунктів постійного базування бригад. Роботу міської станції швидкої допомоги забезпечують близько 1200 працівників. Щороку здійснюється близько 275 тисяч виїздів на виклики до хворих пацієнтів.

Віталій Ткачук, "Червоний гірник". Фото Андрія Трубіцина

 

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах